| OttoGiani a întrebat:

Pai pentru inceput trebuie sa va spun ce s-a intamplat.
Am 13 ani si m-am indragostit de o fata de 15 ani.Ne-am intalnit la un prieten si ea se juca un joc pe telefon si nu m-am mai putut controla, m-am dus si am intrebat-o cum o cheama si am povestit.Pana la ne jucam amandoi pe acelasi telefon. Vorbeste foarte frumos cu mine si stateam pe un pat cand ne jucam iar apoi m-am dus de acolo dupa un suc si a venit si ea si m-a prins de mana si mi-a dat nr ei de telefon.Am fost cel mai fericit din lume.Chiar daca stateam unul langa celalalt vorbeam prin mesaje. Apoi am plecat acasa, ea a mai ramas ca era o petrecere si a trebuit sa plec.Cand ma uit in ochii ei ma pierd si nu mai stiu nici cum ma cheama si o visez si noaptea.Nu am mai sunat-o de o zi ca sa nu para ca sunt obsedat.Chiar daca are 15 ani nu e foarte matura din punct de vedere a psihicului.
Intrebarea este:Oare am sanse cu ea? Oare m-ar placea?
Va rog dati-mi sfaturi ce sa fac si daca am putea avea o relatie.
V-oi da FUNDA celui mai bun raspuns care ma ajuta.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooffff, 13 ani! Daca ai sti tu ce este dragostea, bine ar fi!
Cu fata, da, ai sanse. Altfel nu ti-ar fi dat numarul de telefon. Dar, nu o lasa sa astepte! Risti sa creada ca nu esti interesat si sa se supere. Abia atunci se va razgindi.

| ExPeRyMeNt a răspuns:

Hai ce mai astepti sun-o invit-o la un suc da ziua nu noaptea si atunci ii zici ca prin telefon e naspa dupa zice ca nu ai curaj.Si eu am 13 ani imi place tot de o fata de 16 ani dar eu nu am mai avut sansa sa fiu cu ea pentru ca ea are deja un prieten asa ca esti foarte norocos.Bafta sper sa fi cu ea id meu e ady_minato daca vr il bagi si mai vb.

| AndreeaIII a răspuns:

Cred ca ai sanse, incearca, du-te la ea, nu e diferenta foarte mare...si la ce spui tu aici e clar ca esti foarte indragostit de ea...si ca tia si dat nr de tel..nu trebuie sa pierzi o ocazie ca asta, fugi la ea si spune-i si simti si poate chiar si ea simte la fellaughingBaftabig grin

| OttoGiani explică (pentru AndreeaIII):

Da sunt foarte indragostit! happy

| AndreeaIII a răspuns (pentru OttoGiani):

laughing)atunci incearca