| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Prietenul meu si-a dat drumul,insa eu nu am fost penetrata. Tin sa mentionez că n-am facut sex si ca ata mea inca este,doar ca a fost un joc erotic in care prietenul meu pur si simplu a ejaculat deasupra vaginului meu.
S-a intamplat joi seara,apoi mi-a intarziat ciclul de sambata, si mi-a venit duminica dar foarte putin si maro.
Iar azi, luni, mi-a venit foarte mult si dupa ce mi l-am schimbat au fost scurgeri roz deschis.
Pareri?
Am ramas insarcinata si sunt semne?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parca bagase putin capul?

| Anonima91837 a răspuns (pentru darrio2007):

Da dar nu mi-a rupt ata, pur si simplu a bagat putin varful

| darrio2007 a răspuns (pentru Anonima91837):

Care ață, măi fato? Tu si toate fetele aveti himen.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dragă anonimă voi fetele nu aveti ață ci himen in interiorul vaginului, numai noi baăbatii ave m ață la penis sau fren se mai numeste in termeni medicali, acea ață nu este necesar sa se rupă nu la toti, depinde foarte mult de la bărbat la barbat, iar tu daca nu ai fost penetrata este clar ca nu s-a rupt himenul si nici insarcinata nu esti, dar si la voi femeile nu este o lege ca himenul se rupe de la primul contact, daca ai himenul elastic dureaza pana il rupi, ce varsta ai?

| DarthNiger a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Mor de ras cand am auzit ''ata'' laughing

| DeyCj a răspuns:

Nu.Ca să rămâi însărcinată trebuie să ejaculeze în vagin, mai exact cât mai pe capătul vaginului.

| darrio2007 a răspuns (pentru DeyCj):

Care capăt? De jos sau de sus?

| mihai69 a răspuns:

Ce ață ai tu „care este"?!?
Gravidă nu ai cum să fii dacă ai avut ciclu.

| Emilian65 a răspuns:

Din cate povestesti nu poti sa ramai gravida.

| Sofer a răspuns:

Evident ca nu ai rămas însărcinată.

| Adrian5575 a răspuns:

Nici o sansa sa ramai.

| Roberrt21 a răspuns:

Este absolut imposibil sa fi însărcinată. Nu te speria, oricum daca sperma nu ajunge in vagin nu ai cum sa fi însărcinată. Dacă ai alte nelămuriri, scrie-mi in privat. O zi bună!

| Petre_Ilinca_1998 a răspuns:

Nu are cum sa fii insarcinata daca e asa cum spui, oricum pentru a te calma fa un test de sarcina!

| StancuTomita43 a răspuns:

Sa va traieasca!