| ᴥʙɛʙɛᴌᴜṣḁᴥ a întrebat:

stie cineva vreun truc din asta al iubirii adica sa ii trezesti cuiva vechea pasiune pentru tine? imi trebuie dau fundita la cel mai bun truc

Răspuns Câştigător
| cossmy a răspuns:

Pai...hai sa incerc sa rasp si la astatongue Faza cu indiferenta nu tine, mai ales daca si tu ai fost asa cu el in trecut. Incearca frumos. Intai cauta sa'i tot stai in preajma, cand iesiti si voi mai multi, in oras undeva afara, oriunde. Daca va plimbati, de obicei o fata nu merge asa hai hui, prinde'te de bratzu lui. Crede'ma ca draciile astea par niste chestii minore dar sunt chiar importante in fapt si chiar tzin. Cand va despartziti, (presupun ca, ca toata lumea il pupi pe obraz), pupa'l mai lung asa, cu tzoc!, si mai aproape de gura(daca ai sange in tine chiar si p gura). Mai ia'l in brate, da'i mesaje, spune'i si tu ca mai ai mesaje de consumat si nu mai ai cu cine. Povesteste'i despre muzica, despre ce ai mai facut. Daca aveti si subiecte comune cu atat mai bine. Incearca cumva sa ajungi si la subiecte mai...nu stiu cum sa zic, nu sex sau asa ceva. Gen relatii si d'astea, astfel ii dai de gandit si e posibil sa provoci pretextu pentru the great question. Ma rog, per total, in afara de astea, trebuie sa te dai la el. Esti fata si sigur stii cum sa faci asta. Daca si zici ca a mai avut o pasiune pentru tine, ai toate sansele sa ii reaprinzi flacara. In concluzie incearca sa petreci cat mai mult timp cu el, si singuri si cu altii si pana la urma o sa fie okwinking

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu e nici un truc. Dragostea cu sila nu se poate, daca omul nu simte nimic pentru tine, nu il poti face sa te iubeasca nici devenind Miss Univers.

| TeoPT a răspuns:

Nu exista trucuri magice "Hocus Pocus Michi Pichi" si gata i-ai vrajit pe toti! straight face Cum poti gandi asa? Iubirea nu se bazeaza pe "trucuri", ci pe respect reciproc in primul rand, in al doilea pe sentimentul ca vrei sa protejezi persoana iubita, ca nu iti pasa de tine atata timp cat ei ii e bine, pe asta se bazeaza iubirea. Nu pe "trucuri", sani, frizuri, coafuri, haine, replici, penisuri, machiaje, pierce-uri sau ce alte porcarii mai aveti prin capatana. Ganditi cu capul, nu cu fundul! straight face

| darkmonster a răspuns:

Heii:].
http://magie-vraji.blogspot.com/
aici poti gasi o groaza de vraji si chestii:)).
nu stiu daca chiar functioneaza dar ai putea incerca:).
>:d

| ᴥʙɛʙɛᴌᴜṣḁᴥ explică:

In primul rand am zis truc nu vraji. deci nu are nici o legatura ce imi trimiteti voi. truc adica... cum ar fi indiferenta, sa incerci sa vezi daca ii pasa de tine. nu am zis ca sunt cu abracadabra normaaaal nu exista asa ceva dar fie inainte citeste enuntu atent