| gia_8706 a întrebat:

Buna TPU.Sunt atrasa de baieti, adica imi plac foarte mult, dar mai nou am vazut un video si erau niste fete de tot felul. Aveau forme si fiecare era imbracata cum putea unele destul altele nu prea.Si parca am fost atrasa adica mi-au placut, ma simteam ca un baiat cand vede o fata care arata foarte bine, aveam sentimentu ce tare vai mai vreau sa vad ce sexy is alea. Dar asa pe strada, sau in oras, nu ma uit dupa fete nu ma atrag deloc nici la tv numai in acel video ma atras. Sunt bi? sper ca nu adica imi plac baieti, ce inseamna asta?

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Poate in adancul tau ai fantezii cu fete. vrei s incerci, sa experimentezi cu o fata, e normal, zic eu.nu esti singura sunt multe cazuri cand o tipa place o fata care arata f bine, o admira etc. apropo, acel video era porno? tongue

| Narfundo a răspuns:

Asta se intampla daca te uiti la prea mult porno.Deaceea sunt atatea cazuri in lumea asta mica" Este posibilitatea sa fi putin be hah.serios daca eram presedinte interzice-am filmele astea.

| aliybella a răspuns:

Bi esti cand ai avut sau esti capabila sa iubesti persoane si de sexul tau si de sexul opus. si pe mine ma atrag fetele din filme, de pe strada dar nu sunt bi, nu as putea avea o relatie cu o fata

| Dark_7298 a răspuns:

N-am inteles nimiclaughing

| ColourRun a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, uite eu de exemplu eu sunt bi convinsa, dar eu as putea sa am o relatie cu o fata tu daca nu ai putea sa ai, esti doa o persoana normala, poate ca admiri acele fete, dar trebuie sa potti sa iubesti o fata cum ai iubi un baiat daca esti biwinking

| gia_8706 explică:

Nu era porno, si nu as putea sa iubesc o fata de ex(sa am o relatie)nici gand.