| Tiger7777 a întrebat:

sunt baiat, doare prima oara cand faci sex pentru un baiat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul tau aproape/probabil sigur vei simti cel putin un anumit disconfort, daca nu chiar durere care poate fi de la slaba la atat de puternica incat sa nu reusesti sa faci miscarile tipice sexului, datorita faptului ca penisul tau este afectat de FIMOZA. Prima data trebuie sa-ti rezolvi aceasta problema si doar pe urma sa-ti incepi viata sexuala. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Doare un pic, dar nu ceva de nesuportat.

| Marius925990 a răspuns:

In niciun caz.decat daca ai fimoza de nu iti poti vedea glandul. daca ea e excitata o sa intre ca cutitul in mamaliga nu in branza;-)