| tocxsickid989toxic a întrebat:

Sunt clasa a6a si imi place de un baiat de clasa a8a. Mereu cand vorbim pe facebook ma intreaba daca vreau sa joc biliard cu el sau chestii de genul. O data a dat check-in ca se uita cu mine la Motanul incaltat acasa la el, fara sa fi vorbit in ziua aceea laughing Si mereu ma alinta spunandu-mi ca-s o "strumfica" sau imi zice "Didi","Didinushelica","Dienucuta", etc. Pe el il cheama Mihnea si mi-a zis sa ii spun "Mihnush". Noi suntem nascuti in aceeasi zi doar ca e o diferenta de 2 ani iar prietenii nostri ne spun mereu ca asta e unul dintre motivele pentru care ne potrivim, dar el mereu neaga asta.
Credeti ca prea mare pentru mine? Cum as putea sa imi dau seama daca ma place? (noi nu suntem impreuna)

2 răspunsuri:
| hunterr a răspuns:

Eu zic ca nu e chiar mare.....sunt doar 2 ani diferenta. Daca mai ai nelamuriri imi poti lasa idul tau si discutam!

| All_Alcapone_1997 a răspuns:

Daca va alintati se vede ca va iubyti il poti intreba intr-o zi cand nu este suparat si vei afla cu siguranta asta si la intrebarea "credeti ca e prea mare?" nu are importanta varsta atata timp cat va iubytiwinking succes la intreabriwinking