| khwewljewew a întrebat:

Sunt dezamagit de cei care se dau "prieteni". Am fost cu o fată timp de 9 luni. Ne-am despărțit recent din cauza geloziei ei și pentru că este prea posesivă. Am văzu ieri că și-a pus că este într-o relație pe facebook, dar nu și cu cine. Iar azi am văzut ca acel cineva este un prieten foarte bun fost coleg de gradinita, generală și de facultate mai nou. Nu știu ce să fac. sunt cu nervii la pământ. Nu reacționez prea bine la nervi... în acele 9 luni petrecute langa fosta pritena mi-a zis despre acest "prieten" că este un prost și nu ar sta în viața ei cu el și plus că mai este și prieten cu mine. Cu 1 saptamana în urmă s-a dat la o fată cu care vorbeam eu. ba chiar s-a întalnit cu ea într-o seara și au facut sex straight face. Si ea mi-a recunoscut. Dar am trecut peste. si acum asta. Ma gandeam să-i rup o mână maine la facultate să îl învăt minte. Ceva sfaturi? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Eu zic sa-l bati putin sa se invete minte si sa-si vada de treaba lui.Nu glumesc, eu chiar asa as facehappy!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Gandeste logic ce vina are baiatul ala ca fosta s-a dat la el plus ca te-ai despartit tu de ea acuma te mai si plangi

| Dariusuu a răspuns:

Bravo lui atunci.

Ce vină are el?

Până la urmă eşti doar un tip gelos, las-o să se culce cu cine vrea, e decizia ei.

Succes.

| khwewljewew explică (pentru Dariusuu):

Gandeste-te si tu. daca iti e prieten se da la iubitele tale?! Eu zic ca nu.

| Dariusuu a răspuns (pentru khwewljewew):

E fosta.

Are tot dreptul să facă asta.

O zi perfectă îţi doresc.

| Danysan a răspuns:

Pai ce ma e vina lui? Daca ea accepta asta e.Nu cred ca tipu v-a despartit -Ia gandeste-te si asa!

| AndrewAndy a răspuns:

Pentru mine merge tot timpul: http://www.youtube.com/watch?v=XNdagpIgItw