| Kimmiii a întrebat:

Sunt intr-o relatie de ceva vreme. Relatia merge chiar foarte bine, ne intelegem foarte bine, vorbim despre secrete, despre probleme. Dar faza e ca nu am avut inca primul sarut impreuna, si as vrea sa fac eu primul pas dar nustiu cum sa fac ca sa ramana uimit, sa nu-si dea seama ca vreau sa-l sarut happy.

Răspuns Câştigător
| anonimm123456789 a răspuns:

Eee nu ai cum sa nu isi dea seama te apropi si u de el din gluma in gluma si il saruti baietilor le plac fetele mai cu tupeu si sa isi arate ele interesul fata de ei iti spun din propria experienta.

3 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

Când vă despărţiţi, după întâlnire, îi spui dintr-o dată că ai uitat ceva, te întorci şi îl săruţi.

| neutrino a răspuns:

Voi sunteti intr-o relatie... fara relatie. Poate vorbiti si despre secretele sarutului si astfel poate rezolvati problema. Dar daca el nu vrea?

| mariumarius a răspuns:

Poate e timid, cum a spus"bbyoanna"fa tu primul pas fii mai cu "tupeu" dar sa fie unul scurt ca fiind primul sarut iar daca o sa-i placa o sa mai urmeze probabil din partea lui pentru ca a prins curaj, sper sa te fi ajutat