| TheMAG a întrebat:

TPU, tot timpul imi pute penisul a sperma si a raton mort + alte animale cum pot face sa scap de acest miros a sperma si raton mort + alte animale ma spal cu sapun pasta de dinti dar tot pute. Va rog, dau funda! sad

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Mirosul urat al penisului poate sa dispara odata cu acesta. Iti recomand cu caldura sa apelezi cu toata increderea la serviciile doctorului Ciomu specialist in "extirpari". Nu vei simti absolut nimic. rolling on the floor

Alte răspunsuri
| TheMAG explică (pentru corbulalbrosu):

Mersii boss chiar m-ai ajutat happy

| doctorul71 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Muahahahahahah

| doctorul71 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Deci:
1. Aduci penisul in stare de erectie
2.Il pozitionezi in cantul usii de la camera.
3. Inchizi usa peste penis.
4. Suni la salvare(112) si le spui ce ai facut.
Pana vine salvarea repeti pasii 2 si 3

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pasta de dinti pe penis? Ti s-a mutat creierul? La cate saptamani te speli?

| Emilian65 a răspuns:

Spala-te zilnic de cate ori vezi ca miroase urat. De asemenea spala-te si dupa fiecare act sexual.

| Oana92 a răspuns:

Cu soda caustica ai incercat? Sau macar cu antigel?

| florinflorescu a răspuns:

Spala-te in fiecare zi cu sapun. Iar daca ai contact sexual, sapla-te dupa fiecare contact. Freac-o bine.

| Mangalau a răspuns:

Foloseste smirghel.