| ghicicinesunt a întrebat:

Buna TPU un prieten de al meu are nevoie de ajutorul vostru m-a rugat sa va intreb cum sa nu isi mai faca laba? Si daca si-o face este un pacat?

11 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Fa-o linistit, ingerii te filmeaza si o pun pe plasma lu' Eva sa se incalzeasca si ea ca-i ger si Adam e ocupat cu plantatia de prezervati_e.

| harciog a răspuns:

Nebunule ii dai in cap lu mutu pina ii sar creierii pe pereti in baie? Nu se aude si cintecul ala cu "sintem marinari"? Pai nu mai fa laba apuca-te de calcai.

| Bogdan1o a răspuns:

Daca nu mai vrea sa-si faca laba, trebuie doar sa aiba vointa, dar nu poti sa te opresti brusc, trebuie s-o faci treptat, adica saptamana asta faci de 4 ori, saptamana vitoare de 3 ori, apoi 2...etc
prea multa masturbare nu e ok, dar chiar daca nu vei face deloc, vei avea, mai rar dar vor fii, ejaculari nocturne sau polutii cum vrei sa-i zici...
daca este un pacat sau nu, nu pot sa-ti zic, chiar daca este pacat nu te poti opri sa nu-l faci, ca si minciuna, sti ca e pacat dar tot minti, fie ca e zilnic, fie ca e odata pe luna
fa cum simti tu ca e mai bine pentru tine...prietenul tauwinking

| Heather2001 a răspuns:

Prietenul ăla cu siguranță ești tu

| darrio2007 a răspuns:

Sa-si dea palme.

| Al3csandruta a răspuns:

Trebuie sa iti spun ca stim cine e "acest prieten".De obicei cand baietii sunt rusinati de un lucru incearca sa obtina informatii despre el spunand ca "un prieten" are nevoie de acele informatii

| flbogdan a răspuns:

Pur si simplu sa nu si-o mai faca.

| jupiterestru a răspuns:

O sa arda-n iad hohohoho

| razzvan27 a răspuns:

O sa iti creasca par in palma si o sa mori in chinuri si o sa ajungi in iad big grin dar merita! laughing)))) prieten de al tau...

| EuVreauMamiTu a răspuns:

Daca e prost se va oprii laughing Daca are putina minte va face de 10 ori pe zi smug

| danutzu6221 a răspuns:

Masturbarea e sanatoasa sa nu ai probleme cand te faci mare cu ecretia.dar dakvrea sa nu mai faca sa isi faca o iubita si sa faca cu ia sex. sper ca ti-am fost de folos