| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU... vreau sa va spun ca am avut o relatie de 3 luni acum aproape un an cu un baiat la care am tinut enorm de mult ...acum am prieten de 2 luni la care pot sa zic ca tin, dar totusi cand cineva imi vorbeste ceva despre fostul in sufletul meu se intampla ceva..cand aud de el pur si simplu imi aduc aminte de toate si simt ceva ciudat. oare de ce? ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| CristianPreda a răspuns:

Cred ca inca il placi pe "fostul" dar daca tii mai mult la baiatul cu care est acum, te sfatuiesc sa ramai cu el

| Ex7R3aM47 a răspuns:

rolling on the floor ai prieten de 2 luni? adica te saruti cu un bebelus de 2 luni rolling on the floor?

| Florin_Alexandru_1993 a răspuns (pentru Ex7R3aM47):

Esti greu de cap mai extreamwinking

| Ex7R3aM47 a răspuns (pentru Florin_Alexandru_1993):

Lol ba ma prinsesem de la inceput da n-am voie sa fac o gluma?

| Florin_Alexandru_1993 a răspuns:

Depinde motivul pentru care te-ai despartit de fostul, iar daca poti sa treci peste ce a facut atunci de v-ati despartit atunci impacate cu el dar daca nu atunci ramai cu actualulwinking