| Cici69 a întrebat:

Buna tuturor happy. Am o intrebare tipica. Cum imi dau seama cand un baiat ma place? Am nevoie de niste rasounsuri concrete deoarece am un "amic" care se comporta mai ciudat si mi-as dori sa stiu ce simte happy

7 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Daca tu esti domnisoara din poza si el continua sa se comporte ciudat, inseamna ca e mort dupa tine.Deci e bine sa te indepartezi de el, daca zici ca e doar un amic.

| Cici69 explică (pentru Awesom):

Da, eu sunt in poza si voi avea grija la acest "amic" happy

| neutrino a răspuns:

Este tare interesant sa studiezi si sa analizezi comportamentul oamenilor ciudati. Un baiat normal, atunci cand ii place o fata si crede ca poate avea un minim de sanse, incearca sa-i faca curte si sa o invite macar la un suc. Daca nu, inseamna ca este ciudat...

| Cici69 explică (pentru neutrino):

O sa incerc sa "studiez" comportamentul lui cu atentie. mersii

| iuly92 a răspuns:

Noi fetele/femeile avem un simt special...eu cred ca ti-ai dat seama ca ''amicul'' tau te place.
Este atent la tot ce faci,glumeste cu tine, iti zambeste mereu, iti ia apararea, te priveste in timp ce tu nu esti atenta, iti cere sfaturi..si multe multe altele

| jhonnppo a răspuns:

Pai cand un baiat te place, iti zic din experienta ca sunt baiat., se uita la tine mai tot timpu se comporta diferit cu tine de celelalte, pe facebook Ym etc. se baga in seama cu tine mai tot timpu..Ramane de vazut mai asteapta putin sa vezi poate o sa iti spuna ca te place.

| Cici69 explică (pentru jhonnppo):

Ok, mersii frumos happy Voi astepta si voi vedea happy