| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor,am o mica problema, si sper sa nu radeti si voi de mine ca sincer mi-a ajuns pana peste gat.
Numele meu este Robert am 13 ani,si am fost virgin pana de curand,ideea este urmatoarea,eu m-am saturat ca toata lumea sa faca misto de mine ca sunt virgin si sa isi bata joc de mine,asa ca acum cateva zile am luat katerul si m-am dezvirginat singur(fiind incapabil de a gasi o fata la varsta mea). Problema suna in felul urmator,s-ar putea sa se fi infectat zona,simt o durere cand urinez,si nu stiu cum sa ii spun asta mamei mele(ea lucra la spital si sunt sigur ca m-ar putea ajuta),dar nu stiu cum sa ii spun asta,mai ales fiind vorba de subiectu acesta,va rog frumos sa ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi, multumesc.

25 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Pffff... am trait sa o mai "aud" si pe asta.
deci... ai 13 ani si te-ai saturat ca toata lumea sa faca misto de tine ca esti virgin. mda. care lume? copiii de 13 ani? chiar ca filmele porno va tampeste de cap. si scuze ca o spun asa dar asta este adevarul. daca te-ai taiat trebuie sa-i spui lu maicata neaparat. nu ai ce sa dai la intors. si oricum mama este, o sa inteleaga. daca nu o faci o sa ti se infecteze si dupa aia nu stiu daca o sa mai poti face sex normal.

si inca ceva. ai 13 ani. ho frate ca ai timp destul in fata sa faci sex. ce tampenii faceti voi de la varsta asta? si la o adica sti ce inseamna dezvirginare la baieti? atunci cand faci sex cu o fata. poti o bagi in borcane sticle pahare perini naiba stie in ce sau sa-ti tai scula ca tot nu te-ai dezvirginat.
este chiar asa de greu sa cautati pe afurisitul ala de google inainte sa faceti prostii de genul? cand intrati pe porno stiti sa cautati pe google. dar cand e ceva serios... zici ca e un sfant la care nu poti ajunge. mama lui de google azi si maine.
si repet. spune-i la maicata sau taicatu cat mai repede pana nu o sa fie "prea tarziu"

| lostcontrol12 a răspuns:

Sinceritatea e cea mai buna metoda. spune-i exact ce ai spus si aici, daca ai putut sa impartasesti asta cu foarte multa lume i-o poti spune si mamei tale. ea e singura fiinta care nu te va dezamagi si nu va rade de tine..va stii exact ce sa faca si ce sa te invete pe mai departe. Eu asta cred ca e singura solutie..Ai grija de tine si ai incredere in parintii tai, gandeste-te ca ei sunt singurii care iti vor numai binele.

| Claudiu2393 a răspuns (pentru lostcontrol12):

Diferenta e ca aici nu ma cunoaste nimeni,eu nu am o problema in a fi sincer, dar imi e teama ca se va lasa cu mai mult decat un schimb de cuvinte, nu stiu ce sa zic, la inceput sincer sa fiu intr-adevar nu mi s-a parut o idee proasta, ci una chiar buna, ma uitasem pe internet la niste documentare dar ar fi trebuit sa stiu ca internetul poate fi inselator.Multumesc pentru raspunsul si sinceritatea acordata, vad ca majoritatea iau problema mea ca fiind o oarecare gluma.

| lostcontrol12 a răspuns (pentru Claudiu2393):

Nu ai pentru ce sa imi multumesti...pur si simplu am trecut de varsta aia in care sa iau oamenii la misto. Poti incerca la medicul de familie.fa-ti o programare.dar nu stiu cum o sa scapi fara sa le spui parintilor. medicul iti va da anumite medicamente..sau stiu eu. Succes. sper sa fii bine happy

| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Frate degeaba tiai taiat ata aia, ca sa te dezvirginezi trebuie sa faci sex cu o fata, daca esti disperat poti sa incerci cu un caine laughing

| Pitzipoanca a răspuns:

1. Ceilalti rad de tine pentru ca au vazut ca pui la suflet. Ignora-i si nu o vor mai face.
2. Nu exista nicio legatura intre ata si virginitatea baietilor. Exista baieti/barbati care au foarte multe experiente la activ si au ata in continuare.
3. Mergi de urgenta la mama ta si spune-i ca te doare cand urinezi. Daca te intreaba ce ai facut, ii spui ca te-ai zgariat cu fermoarul. Sau ca te-ai zgariat cu ceva. Dar la medic ii explici exact care e situatia.

| Alexutza25 a răspuns:

Dude,eşti nebun la cap? Sunt fată şi parcă mă doare pe mine când mă gândesc

| andrey663 a răspuns:

Daca zici ca ai o educatie si ca esti credincios nu cred ca te-ai gandi la asa ceva.Si daca esti in urma cu stirile s-a descoperit alt calendar mayas care zicea ca lumea mai are de trait inca 10mi da ani.Deci lasa prostiile.Si tu nu intelegi ca te-ai nenorocit pe viata? Daca nu mai poti avea nici un copil ce faci? Cu ce te ajuta faptul ca ai taiat ata cu cutterul? Mai bine te duci la mama ta si ii zici ce ai facut.Si daca tot zici ca esti credincios ar trebui sa inteleaga necazutl tau.

| pipluup a răspuns:

Ai putea sa spui ca in timp ce erai la scoala ai cazut foarte rau si ca te-ai lovit sub centura si ca ai lasat o perioada sa vezi daca iti trece durerea dar pana la urma ai vazut ca nu iti trece. Si ca ai vrea sa stii ce ai patit si sa o rogi daca poate sa te duca la un doctor sau sa te sfatuiasca ea ce trebuie sa faci. big grin...(primesc funda?big grin)

| DmxSDoG a răspuns:

Pff asta ii grav. si esti si sinucigas. zi ca "mami ma doare varfu. asa si zice de ce? si zici nu sti " nu ai alt ceva ce sa zici. doamne azi le-am auzit pe toate cica cu cateru sa. sper sa nu patesti ceva.

| Claudiu2393 a răspuns (pentru DmxSDoG):

Nu m-as face chiar sinucigas, imi place sa cred ca sunt creativ.Pe mine m-ar interesa in ce mod sa ma exprim ca nu pot sa merg sa ii spun asa, adica imi da o palma de ma lipeste de perete, sar toate zemurile din mine si sincer, nu as vrea sa se ajunga la asa ceva.

| diana99999 a răspuns:

Baiete spune-i mamei tale! ccater.ul mai tot timpul este infectat. cine stie ca a taiat cineva cu el inainte...du-te la ai tai sa rezolve problema inainte sa faci o infectie!

| andrei96R a răspuns:

Ba frate daca aveai 17-18 ani mai ziceam da 13 rolling on the floor)) si esti chiar asa de disperat in cat sa ajungi la chestia asta laughing esti culmea

| roxkiss a răspuns (pentru andrei96R):

Doamne, de ce ai facut-o?, ai 13 ani, esti copil stii asta? zii mamei o sa se vada ca ai facut ceva! si uite ce am gasit
In caz ca sunteti tentati sa credeti ca ata se vede si ca e rusinos sa o ai, din nou va spun ca nu e chiar asa. Fraul preputului se poate despica (rupe) partial odata cu dezvirginarea dar el ramane totusi prezent la toti barbatii. La fiecare arata in felul lui, nu exista vreo regula in ce priveste aspectul si nu se vede daca e rupt sau nu.

Uneori, cand e mai putin elastic si insuficient rupt, fraul preputului poate produce jena la urmatoarele contacte sexuale. Atunci e indicata o mica interventie chirurgicala, bineinteles dupa aplicarea unui anestezic local. O incizie a frenului se vindeca repede si va remedia rapid problema. Medicul care o practica este specialistul urolog.

inapoi la lista de intrebari

Publicitate
anatomie fete anatomie baieti pubertatea la fete pubertatea la baieti despre sex
zii mamei, o sa se vada in orice caz!

| lulus9695 a răspuns:

Of imi pare sincer rau pentru tine de obicei caterul este un obiect infectat si nu este exclus posibilitatea de a te infecta si nu ar trebui sa iti faci griji de ce spun ceilalti virginitatea este un lucru care odata pierdut nu il recuperezi si in plus ai numai 13 ani ai destul timp si pentru asta nu mai pune la suflet tot ce spun ceilalti

| Alexis12 a răspuns:

Ok ceea ce ai facut e chiar stupid fara suparare ai 13 ani si deja e sfarsitu lumi ca asa zisi prieteni ai tai rad ca esti virgin atunci nu-s prieteni adevarati, sa stii ca daca chiar vroiai sa te dezvirginezi mai bine mergeai la o doamna de companie e mai usor.Si acum asta ia-o in cel mai serios mod du-te la mama ta oricat de jenant ar fi si zii e periculos daca te-ai taiat cu ceva care nici macar n-a fost sterilizat.A si dupa i-ati o viata mai este pana la sfarsitul lumi Pamantul era sa fie distrus de nu stiu cate ori de 2012 ani incoace doar Bunul Dumnezeu stie cand vine vremea aceea, in rest bafta si daca mama ta ti-ar trage o palma sau ceva stai si ia-o, fara suparare o meriti ce ai facut e imatur si stupid.

| Marlboro1 a răspuns:

1. Ce ai luat? ''katerul'' acest cuvant nu exista in vodkabularul meu
2. Omule tu stii macar ce inseamna sa fii virgin straight face
3. Cine facea misto de tine ca esti virgin, copii de varsta ta care s-au ''dezvirginat'' cu jucarii de plus?
Mor de ras laughing))

| Marlboro1 a răspuns (pentru goshty):

Pai cum Dumnezeu sa se dezvirgineze cu asa ceva? straight face

| Claudiu2393 a răspuns (pentru Marlboro1):

Ma bucur ca problema mea te amuza,da,stiu ce inseamna sa fi virgin, sincer daca tu ai venit aici doar ca sa faci misto de persoane atunci crede-ma ca nu ti-ai gasit persoana potrivita, eu sunt o persoana cu o educatie oarecum mai aparte si cu un anumit nivel de scoala(aceasta fiind in curs), nu am chef de prostiile nimanui, sunt credincios si cred in prezicerea maiasilor cum ca ar veni in 2012 sfarsitul lumi, nu am vrut sa mor "neatins" prin urmare am recurs la fapta respectiva, si am terminat cu glumele proaste facute pe seama mea.

| DmxSDoG a răspuns (pentru Claudiu2393):

Zi la maicata. ma pana nu ii prea tarziu.

| Claudiu2393 a răspuns (pentru Marlboro1):

Nu o lua in nume de rau dar timpul zboara, cum spuneam mai sus sunt o persoana care credincioasa, uneori pot fi chiar credul, dar cred in prevestirile maiasilor, cred ca in 2012 va veni sfarsitul lumi si sincer nu as vrea sa trec in lumea de apoi ca si "neatins".

| mgtow a răspuns (pentru goshty):

laughing

| Marlboro1 a răspuns (pentru Claudiu2393):

Ma omori! Deci daca vine sfarsitul lumii in 12.12. 2012, ora 12:12:12:12:12, etc trebuie sa o *** neaparat pe Shakira, Sa mor macar linistit rolling on the floor))))

| goshty a răspuns (pentru Marlboro1):

Nu stiu... daca stiam ziceam si eu ceva, dar chiar n-am idee...