| passion a întrebat:

va rog sa ma ajutati. vreau sa merg la medic sa imi prescrie anticonceptionale si vreau sa stiu in ce consta consultatia(ce imi face)laughinglaughing. nu imi place sa mg la ginecolog.si vreau sa stiu ce ma asteaptalaughing. plzz ajutati-malaughing

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Mergi la un cabinet de planing familial. Fara frica, nu iti face examen ginecologic, te cantareste, te masoara, te intreaba de menstruatie si de frecventa rapoartelor sexuale, cam atat. Apoi iti da pastilele minunewinking
BAFTA!