| Kissdulce a întrebat:

Vreau sa spun ca imi place de un baiat si am aflat nu de mult ca si lui ii place de mine insa vreau sa va intreb cum a-s putea sa il cuceresc si sa devina iubitul meu?

Răspuns Câştigător
| AtAkUs a răspuns:

Pai intr-o releatie nu trebiue sa fii timid trebuie sa ai curaj daca tii mult la el du-te si spune-i daca il iubesti asa tare ( al naibi de iubire ~x) )

4 răspunsuri:
| Vlad201296 a răspuns:

Pai ar sa-l lasi pe el sa faca primul pas, dar daca este mai timid tb sa preiei initiativa si sa-i spui ce simti fara sa fi stanjenita. Mult Succes! big grin

| nebunikaaa a răspuns:

Si oricum nimeni nu moare incercand :*

| sillmer a răspuns:

Daca sentimentele dintre voi sunt reciproce, atunci sunt sigura ca totul se sa intampla de la sine. Daca vrei sa-l cuceresti, sa faci tu primul pas, tot ce trebuie e sa fi tu insuti, naturaletea e un lucru de apreciat.