| ioio_7354 a întrebat:

vreau sa va impartasesc o fraza pe care am auzit-o si am ramas uimita de asemenea specimene, mare e gradina Domnului.Am fost la spital ca o colega de-a mea de la facultate nascuse un baietel si era firesc sa merg la ea.In salonul unde era ea internata mai erau cateva paciente. Iar la o pacienta destul de tanara nu stiu cati ani avea dar ii dau aproximativ 18-19 ani., la aceasta fata venise """o fata""" la ea tot de acesta varsta zic eu, fireste ca am vazut ca eram la colega in salon si dupa vreo jumate de ora, am auzit pentru ca vorbise destul de tare o fraza la care nu mi-a venit sa cred cand vorbea cu fata, pacienta care era in acelasi salon cu colega si anume : a intrebat-o in felul urmator dupa cum am auzit sper sa zic bine cum se spala la... cand are musafiri cu tamponu pe ea? ce ziceti de aceasta fata? cum la aceasta varsta sa nu stie cum sa sa spele? dar pana acum cum Doamne s-a spalat cu chiloti si tamponu pe ea, habar nu am dar ma mir, si m-a mira fraza asta.Cum Domane exista asemenea fete fara sa stie de igena intima, ce sa faca si cum? Voi ce parere aveti de astfel de persoane? sau probabil era proasta si nu gandea deloc, nu avea minte, cum sa pui tu o asemenea >>>intrebarepentru elasexygagica am terminat facultatea acum daca chiar te intereseaza.nu persoana care a nascut, pacienta, ci persoana care a venit la ea a intrebat nu invers, sper ca de data m-am facut inteleasa!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ai înţeles tu greşit. Nu poţi să ştii ce probleme are respectiva. Poate de curând a făcut un avort, sau are o infecţie ce necesită igienă specială, cu diferite produse(geluri şi creme cu pH neutru). Nu poţi şti care e problema ei.E ceva mai mult decât logic că de la o anumită vârstă fiecare ştie că igiena intimă este foarte importantă.

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Mda, in loc sasi vada de facultate si sa isi faca o cariera se apuca sa fete plozi

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Bun ca sa stii daca acea fata a nascut si mai mult ca sigur ca da pentru ca era intr-un salon cu colega ta care nascuse,tin sa te anunt ca mai mult ca sigur avea atze deci era cusuta jos,in afara faptului ca dupa ce nasti trebuie sa te speli cu o solutie speciala adica iod, apa oxigenata sau mai stiu eu ce se foloseste la noi in spitale, si cred ca fata a intrebat in sensul ca ii vine greu sa se spele pentru ca avand in vedere ca de abia a nascut nu poate face prea mult efort. cert este ca mie nu mi s-a parut atat de ciudat ca a intrebat dar sincer afirmatia care ai facut-o tu si concluzia pi care ai tras-o mi se pare idioata a unei persoane proaste! sincer eu in locul tau nici nu aminteam ca eram la facultate...

| ThePunisher a răspuns:

Tu de ce nu stii sa scrii corect in limba romana? De ce nu folosesti cratima pentru a desparti verbele de pronume? Stii ce este un pronume? De ce nu stii sa conjugi verbul "a fi"? Care este limba ta materna?

| misterioasahug a răspuns:

Mai sunt persoane, nu te mira laughing

| andra_5121 a răspuns:

U stii sa te speli? ia spune ne si noualaughing

| nicu22 a răspuns:

Da tu cum poti sa pui o asemenea intrebare stupida?
big grin