| DeividRupeCodu a întrebat:

Buna ziua TPU, de 2 zile penisul nu prea mai intra in starea de erectie (adica cand ma uit la o poza erotica nu mai simt nimic si inainte era bat), tin sa precizez ca ultimele 4-5 zile m-am masturbat la greu. As avea si eu o intrebare:

O sa isi revina? Daca iau o vreme pauza. As avea nevoie de raspuns urgent pentru ca sunt foarte speriat! Am 13 ani

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

O sa-si revina. GARANTAT. Tu nu ai nimic de facut in plus decat doar sa : mananci bine si sanatos. Sa dormi mai mult, bine si linistit. Sa te odihnesti si sa ti-l lasi in pace cateva zile. big grin Sanatate!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai abuzat de lab@, mai lasa o sa se refaca ca o omori, plus ai 13 ani la varsta ta trebuie sa ai alte preocupări cititul, scoala nu poze erotice si lab@ la greu.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Ia o pauza de la masturbat