| lepy706 a întrebat:

BunaTpu,
Acum mult timp am fost cu una.
Acum cateva zile am revorbit intamplator si mi.am reamintit de cand eram cu ea.
Faza e ca imi place de ea.
Si vreau sa.i arat asta dar vreau sa nu.i mai spun pe mesaj etc.
Am fost cu ea 2sapt.
A fost super dar ne.am despartit pentru ca am fost un idiot si marturisesc asta.
Cum fac sa o "recuceresc"?
Multumesc
Ps sunt putin timid.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Sansele sunt foarte mici, iar o astfel de relatie nu prea are viata lunga. Tu poti sa incerci ca sa fii impacat cu tine insuti, dar nu iti pune mari sperante. Fa ce te-a sfatuit corbul happy

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca.Poate nu e totul pierdut.Iti sugerez sa-i-i duci un buchet de trandafiri. Neaparat rosii.

| Liliana1981 a răspuns:

Dupa cum te-ai exprimat p-aci n-as zice ca te-ai schimbat foarte mult. N-a mers atunci, n-o sa mearga nici acum.

| LiviuBz93 a răspuns:

Nu cred ca mai ai sanse.winking ea vb cu tine ca amici:d

| lepy706 explică:

Ok multumesc, si eu cred ca nu mai am sanse si imi pare destul de rau.
Multumesc mult.