| R0cku a întrebat:

Cam cat de mare le place fetelor sa fie penisul, 10cm le ajunge?

Intrebare pentru fete in general.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Penisul care are o lungime de circa 10 cm poate fi considerata ca fiind "scula" perfecta pentru a face pipi, insa doar atat si nimic mai mult. laughing

| BB4Eva a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Hai ca nu-i chiar asa laughing). Conteaza ce stii sa faci cu ea. Si eu am aproape 14 ani si 13 cm si ceva. Un vagin are 8-10 cm, deci 10 cm nu e rau. Poate mai strecoara si un oral pe-acolo laughing)

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca stii sa te porti, sa le exciti, sa nu fi monoton, sa fi manierat si interesant, curat si cu simtul umorului, pana iti mai creste, da, ai ceva sanse. Punctul G se aflacam la 3-5 cm de la intrarea in vagin. asa ca, daca esti artist si stii sa il gasesti si stimulezi ca lumea, si combinat cu sex oral, o poti satisface pe fata.
Mare atentie la igiena manuala, genitala, subtiori si sa nu iti miroasa gura! La intrarea in casa, obligatoriu spalarea pe maini!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge si 10, aia' mica face treaba buna, sti ce zic? no no laughing?

| ioanapisocea a răspuns:

Cât casa!

| Albert_Alina_1989 a răspuns:

Nu e de ajuns pentru. mine! sad