| Alban_Bogdan_1992 a întrebat:

Intrebare pentru : Fete.
Cum sa iti faci o prietena?
Ce le place fetelor [ in general ]?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În primul rând să fii respectos, manierat, corect, glumeț, parolist, sincer, deschis comunicării, etc.
Pa, pa.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acum ca esti minor dale in sarma de mucoase pentru ca nu rezolvi nimic cu ele, cand o sa fi om mare o sa apara femeia virtuala la fel ca aia din filmul unde arnold e clonat si iti satisface orice placere fara un uz excesiv de bani si nici de alte resurse scumpe.

| fuzzer a răspuns:

Machiaju',ii place unei fete, telefoane si facebook.Si ciocolata.

| Myvoiceroman a răspuns (pentru fuzzer):

Unei fete proaste, da. Omul nu a specificat ce fel de prietena vrea.

| Myvoiceroman a răspuns (pentru fuzzer):

Depinde de tipul de prietena pe care il vrei. Daca vrei una proasta, cum sunt majoritatea, e de ajuns sa fii imbracat misto, sa arati ca ai bani, sa o bagi in seama, sa ii spui glume si eventual sa ii dai de baut si sa profiti de asta. O duci in club, ii dai sa bea, o saruti, o duci acasa, rezolvi problema si a doua zi, daca stie ca ai bani si arati bine, e tot a ta.
Daca vrei o prietena de calitate, incearca sa deschizi ochii bine, sa vezi ce fete ai in jurul tau, cunoaste-le intai, fa-le sa aiba incredere in tine si lasa lucrurile sa mearga de la sine.

| fuzzer a răspuns (pentru Myvoiceroman):

Mai omule, eu am raspuns la intrebarea de la final "Ce le place fetelor", si mi-am luat drept exemplu din realitate, zi-mi o fata careia nu-i place machiaju, ciocolata sau facebook-u.Astea sunt pareri pur filozofice, si depinde de preferintele lui, ce fata doreste sa aiba langa el.

| Myvoiceroman a răspuns (pentru fuzzer):

Bine, cum zici tu. Fetelor din jurul meu le plac alte lucruri. Ar fi stupid sa vorbeasca despre machiaje si ciocolata cu baietii, oricum.

| OnlyTheScript a răspuns:

Pai in rpimul rand ar trebui sa faci tu primul pas deoarece fetelor le place sa fie luate prin surprindere.
Oricarei fete ii plac florile. Orice floare e bine-venita si daca ii oferi o floare ( nu neparat trandafir, poate fi si o floare simpla) o poti face sa isi dea seama ca o respecti ca fata. Lucrurile scumpe sunt si ele bine venite dar o fata care te iubeste cu adevarat sa bucura si de un inel de tinichea oferit de tine tongue
Acum depinde de fiecare fata, poate una prefera baietii timizi, alta prefera baietii "obraznici". Fiecare varianta e buna: daca esti timid, ascunzi mai multe lucruri si o fata inteligenta va vrea sa te cunoasca, insa trebuie sa fii timid numai cu ea! Daca o agreseaza cineva trebuie sa iei atitudine ca altfel va pleca in cautarea unui baiat care sa o poata apara. Daca esti obraznic, si atunci e bine pentru ca, dupa cum ti-am zis, unei fete ii plac surprizele si un baiat mai obraznic e mult mai capabil de surprize.
Cam atat cred... depinde de fata si depinde de ce iti doresti de la ea tonguetongue

| ღAngiießăă a răspuns:

Poi, le plac ieşirile la cinema la filmele preferate... tipii amuzanţi.