| anonim_4396 a întrebat:

Cand saruti cu limba, in ce directie o invarti? sau ce trebuie sa faci cu ea?:-s stiu ca suna stupid dar va rog rasp!

8 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Invarti si tu acolo cum vreilaughing nu conteaza directia, conteaza sa o bagi sa o scoti la o dai stanga dreapta, sa imiti actul sexual.

| hd04wbw a răspuns:

Incearca si ai sa vezi ca te vei descurca si fara ajutor.Bafta

| cris10flori a răspuns:

Pur si simplu cand te saruta ai sa faci cu limba cum iti va trece prin cap ai sa vezi la locul si la momentul potrivit

| IrxnIroxyI a răspuns:

Trebuie doar sa va atingeti varful limbii nu trebuie sa va umpleti de bale

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O bagi, dai cu ea in sus, o scoti si o tii tooot asa :d... mi-ai facut pofta de un mooozol whistling

| NeveR GivE uP™ a răspuns:

Deci trebuie sa faci asa (eu am trecut prin asta in tabara in clasa a 3a si nu prea stiam da m-am descurcat, iar acu sunt in clasa a 4a si am banchet si acolo e si mai belea) o bagi o invarti si sari pe ea serios

Răspuns utilizator avertizat
| min a răspuns:

Cum apuci big grin natural