| Julieta2013 a întrebat:

Cum se vede la un baiat ca e excitat si de la ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

Cand un baiat este excitat isi concentreaza toata atentia asupra fetei care i-a produs starea respectiva.

De la ce se intampla? Fie prea multi hormoni adunati in organismul lui, fie o fata i-a starnit starea respectiva prin atingerea in anumite zone ale corpului, sau pur si simplu el a vazut anumite lucruri ce i-au starnit ganduri "fierbinti", lucru care din nou produce starea de excitare.

4 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Barbatul cand se excita nu prea mai are ochi pentru altceva decat pentru obiectul placerii, fie ca e o revista, film sau prietena lui.
Pana termina are expresia unui caine gata de atac si daca nu termina devine agitat cumva.

| NnDWtf a răspuns:

Transpira, are o senzatie de gol in stomac si ii e foame, ii ies ochii mai in afara, ii curge nasul si parca are parul mai ravasit.

| g4mma a răspuns:

Pai incepe sa planga sad

| Arkhasas a răspuns:

Ce dracu aveţi toţi cu excitatul azi? Un lucru atât de banal vă provoacă probleme? Vai de capul vostru...