Întrebare recomandată | forever4u a întrebat:

Cum se observa la o fata cand se excita, adica cum iti dai seama ca s-a excitat? >:"

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe sa-i sticleasca ochii si i se schimba ritmul respiratiei. Numai bine!

29 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Verifici daca e uda la pantalonilove struck

| NatureSelf a răspuns:

Semnul ca e excitata, ui mana acolo jos, si simti umeazeala.

Alte răspunsuri
| xxxname a răspuns:

Aceea ce a scris, la sigur nu e moldoveanca, ca eu tot sunt din Chisinau, dar la fel nu am inteles ce a vrut sa zica...Moldovenii sunt jumate Romani, si jumate din regiunea moldovei (Iasi) happy

Si ca sa nu ma abat de la tema, fata se excita atunci cind o iei cu incetisorul..atunci cind o saruti si o faci incet incet sa se aprinda. apoi iarasi o saruti pe git, pe partea deasupra sinilor, pe sfircuri, pe burta, apoi mai jos.o mingii pe pantaloni daca ii are incet in asa fel ca sa o innebunesti. dupa care incerci sa te cobori cu miine ''jos''

| Apollometheus a răspuns:

Daca va uitati la un film si te intrebi cat de excitata este de scena de sex din el, nu prea ai sanse sa observi. In schimb, in pat cel mai sigur este sa verifici daca e "uda" sau nu; Faptul ca vaginul se lubrifiaza este semnalul ca trupul femeii este pregatit pentru contactul sexual. Daca nu ai acces la ea in pantaloni dar vrei sa stii daca ti-ai atins scopul, fii atent la respiratia sacadata atunci cand o saruti pe gat de exemplu. Daca are sfarcurile tari, nu inseamna ca este excitata iar tine minte ca cel mai bine ar fi sa le atingi sau sa te joci cu ele numai dupa 15 minute de preludiu, asa ai sanse mai multe sa ajungi la efectul dorit. Saruta-i pana atunci zona de deasupra sanilor, s-a dovedit a fi o zona mult mai erogena decat sfarcurilewinking

Alte răspunsuri
| MishuD a răspuns:

Destul de complicat sa "observi" asta, de obicei buzele usor intredeschise si respiratie regulata cu pauze lungi, pupile dilatate si privirea tot timpul orientata catre baiat sunt semne ale excitarii feminine.

| pink425 a răspuns:

Printre unele raspunsuri.uni chiar nu au ce cauta in categoria asta. sani sunt primi care arata asta, incep sa se intareasca si sfarcurile sa iasa in evidentawinking ...si respiratia e un semn ft bun. Funda

| dEmEnt0rR a răspuns:

Frate... o fata excitata sa stii si tu ca nu iti da mana la o parte, daca incerci sa i-o bagi la pasarica! da nu incerca deodata.o mangai pe sub sani, apoi cobori usor, asta in decurs de 3 - 4 minute de sarutat in continuu si pupat pe gat,lins,ii sugi lobul urechii,(asa am facut eu ) si iti faci aratata respiratia ta sacadata,si daca te lasa sa stai si intre cracii tai,"incearca sa iti faci simtit penisul pe pasarica ei,si misca-te ca si cand o penetrezi asa printre pantaloni, chiloti, ce are ea pe dansa atunci.o sa o manance intr-un hal de nu va rezista decat daca e mai uzata ca google-ul! bafta.o funda daca vrei te rog!

Alte răspunsuri
| Liviucu a răspuns:

Mamă ce direcţi sunt unii pe aici. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O întrebi laughing

| Alexandrup a răspuns:

Ii dai un pumn in gura, iar daca ii cade un dinte inseamna ca e excitata, daca zice "'De ce ai facut asta boule?'' inseamna ca nu e excitata

Alte răspunsuri