| Roxxy95 a întrebat:

Care este cel mai interesant loc in care ati facut-o sau in care v-ar place sa o faceti? happy

65 răspunsuri:
| florin96ak47 a răspuns:

Ajunge sa citesc intrebarea ca sa vad cat de trista e viata ta sad

| designerindustrial a răspuns:

Mai putin conteaza locul decat persoana laughing timidele stiu de ce laughing

| Roxxy95 explică (pentru florin96ak47):

De ce sa fie trista? laughing

| Roxxy95 explică (pentru designerindustrial):

Da si asta e corect laughing

| designerindustrial a răspuns:

Pai e trist cand e adrenalina aia de a nu da cineva peste tine cand gemi mai tarelaughing si mai trist e cand iti vede cineva partenerul cu zgarieturi pe piept sau spate sad ia zi.ne tu boss cum ai vrea o pixda ca ea.