| Roxxy95 a întrebat:

Care este cel mai interesant loc in care ati facut-o sau in care v-ar place sa o faceti? happy

65 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot timpul ma gandesc la aceste locuri:
1.In jacuzzi
2.In Lift
3.Pe munte undeva la inaltime
Cam astea ar fi dar in special in jacuzzi, apa fierbinte are un efect neobisnuit asupra mea laughing

| Livelord a răspuns (pentru Quassaar):

Se pare ca deja a descoperit asta.
Shh... nu il mai deranja!

| SkyPilot a răspuns:

Aici:
http://flutureledepiatra.ro/......ii-bucegi/
(pozele evident nu sunt ale mele).
Te vezi de la mare distanta 360 de grade, dar nu se poate spune ce faci.
Un alt loc este pe Coltii Morarului, intre ei sunt niste sei inierbate unde poti sa o faci pe indelete :)

| SkyPilot a răspuns (pentru SkyPilot):

A mai fost interesant intr-o barca pe un lac, mai erau si altii pe lac dar ca sa te vada trebuiau sa vina langa barca ta.

| NoName0x0 a răspuns:

La Zoo in cusca leilor, aia da adrenalina! laughing Sau pe acoperisul unui bloc, ziua.

| ddoorriiaannaa a răspuns:

Cel mai bine e in pat! big grin

| Quassaar a răspuns (pentru ddoorriiaannaa):

Boooring!

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Ma...Atata timp cat nu ma ploua in cap, ii bine oriunde laughing

| Jardelin a răspuns:

Faza asta am vazut-o intr-un film american. Era cu doi politisti intr-o masina si la un moment dat unul dintre ei il intreaba pe celalalt:

- Care este cel mai exotic loc in care ai facut sex cu sotia ta?
- In fund!

Răspuns utilizator avertizat
| Bismarck_Aura_1997 a răspuns:

In cabina de probalaughing

| Dariusuu a răspuns:

Într-o cabină telefonică. Întuneric afară, să lumineze doar un bec cu o lumină puternică.

Arrrrrrrrrrrrr

| Eduard619 a răspuns:

Intr-o cutie postala

| Roxxy95 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu cred ca sunt junior laughing

| Roxxy95 explică (pentru anonim_4396):

Doar sa nu ai rau de inaltime laughing

| Roxxy95 explică (pentru anonim_4396):

Da, e placut in apa fierbinte laughing

| Roxxy95 explică (pentru SkyPilot):

Frumos peisajul happy

| Roxxy95 explică (pentru NoName0x0):

Cred ca va fi ultima data cand faci laughing

| Roxxy95 explică (pentru ღஜღpikapikaღஜღ):

Te-a plouat vrodata? laughing

| Roxxy95 explică (pentru Jardelin):

Hahaha laughing

| Roxxy95 explică (pentru Bismarck_Aura_1997):

Da, interesant laughing

| Roxxy95 explică (pentru Eduard619):

Cum o sa incapi acolo? laughing

| Roxxy95 explică (pentru Dariusuu):

Nu prea mai sunt cabine telefonice din pacate happy

| yeu1 a răspuns:

Unde nu am mai facut-o de un an...

| NoName0x0 a răspuns (pentru Roxxy95):

Eh, atata timp cat leii au si ei treaba asta, nu va fi ultima data, o facem in grup. big grin Iar pe acoperisul unui bloc nu e asa plin de adrenalina. Ar mai fi si o situatie in care sa faci sex suspendat, ceva gen bungee jumping... laughing

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns (pentru Roxxy95):

NEh laughing))

| Roxxy95 explică (pentru yeu1):

Unde ar fi asta? happy

| Roxxy95 explică (pentru NoName0x0):

Eu nu m-as baza pe asta laughing

| yeu1 a răspuns (pentru Roxxy95):

In Constanta big grin

| Evolution a răspuns:

Ce fantezii pe'aici... laughing nu tot ce se vad în filmele +18 trebuie să faceţi şi voi.
Sexul cel mai bun se face în pat, mai exact în casă, indiferent de locuri (bancă, staţie, afară, noaptea prin parcuri etc.) astea sunt doar vrăjeli şi înafară că s'ar putea să fiţi prinşi şi dacă sunteţi şi majori o să aveţi amenzi foarte frumoase + să nu mai zic de mizeriile de locuri de la noi din România (să mai faceţi şi o infecţie ceva laughing ) s'ar putea să va liniştească rolling on the floor dar mă rog, unii rămân încă la frecat menta