| Roxxy95 a întrebat:

Care este cel mai interesant loc in care ati facut-o sau in care v-ar place sa o faceti? happy

65 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cabina de lift blocata intre etaje. :-P

| Roxxy95 explică (pentru corbulalbrosu):

Foarte tare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Unele lifturi au camera de filmat :}

| Roxxy95 explică (pentru anonim_4396):

Nefilmat nu mai are nici un farmec laughing)

| Quassaar a răspuns:

In imponderabilitate. Efortul ar fi minim si placerea maxima. big grin

| indiscutabil a răspuns:

În apa, la mare :-)

| Roxxy95 explică (pentru Quassaar):

Din cate am inteles, ar fi mult mai dificil, mai incomod laughing

| Quassaar a răspuns (pentru Roxxy95):

Hehe..de ce sa fie mai incomod din moment ce efortul este minim? Te încolăcești unul pe celalalt fara să-ți amorțească vreun membru (si aici ma refer la cele locomotorii..hihi). Mai neplăcut este daca îți scapi partenerul din mana..este dificil să-l recuperezi..hehe. Părerea mea este ca trebuie sa fie interesant. Macar odată in viață sa încerci. big grin

| Roxxy95 explică (pentru Quassaar):

Asa spun unii care au incercat laughing Da, nu cred ca vor reusi prea multi sa incerce asta.

| Roxxy95 explică (pentru indiscutabil):

Da, nici in piscina nu e rau happy

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Roxxy95):

Dar tu roxxisor nu ne destainuiesti fantezia ta sexuala? Doar comentezi?

| Quassaar a răspuns (pentru Roxxy95):

Eh..macar ne putem imagina. Eu stau bine la capitolul astawinking Si ca să-ți răspund si la prima întrebare, am facut-o in foișorul salvamarului de pe plaja, in timp ce lumea se plimba pe malul marii. Era primăvara si nu foarte aglomerat. big grin

| Roxxy95 explică (pentru corbulalbrosu):

Am mai multe cred laughing

| indiscutabil a răspuns:

Enumera-le dacă nu au altceva de făcut :-D

| HiTman08 a răspuns:

Am facut-o noaptea intr-un parc retras acum cativa ani, am facut-o si in masina...tot noaptea... as incerca in tren dar nu prea circul...

| Livelord a răspuns (pentru Quassaar):

Hmm, acum cateva luni, erau 2 in spatele meu care o faceau in autobuz... so. te poti astepta la orice. laughing

| Roxxy95 explică (pentru HiTman08):

Poti merge o data special pentru asta happy

| Roxxy95 explică (pentru indiscutabil):

Mai astept raspunsuri sa-mi vina idei noi happy

| HiTman08 a răspuns:

Hai sa ne impartasim ideile pe yahoo: me_lounge@yahoo.com

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Roxxy95):

Ei vezi, eu am specificat ca macar/doar una singura, dar aceea bineinteles sa fie cea mai nebunatica cu putinta. Hai nu fi pudica, curaj sper sa nu fii I don't want to see

| Livelord a răspuns (pentru Roxxy95):

Pe holul unui hotel.

| Roxxy95 explică (pentru corbulalbrosu):

Am incercat in padure, in piscina, in masina cam astea imi trec prin cap acum laughing

| Roxxy95 explică (pentru Livelord):

Da, ziua ar fi mai interesant laughing

| Quassaar a răspuns (pentru Livelord):

Hehe..in Romania sau exterior? Ca sa fim sinceri este excitant cand o faci in locuri publice. Bine, majoritatea prefera liniștea căminului. Este indicat totuși sa mai schimbi din când in când locația. Roxxy95, nu ne-ai împărtășit si tu din dorințele tale.winking

| Livelord a răspuns (pentru Quassaar):

In afara tarii, Anglia mai exact.

| Quassaar a răspuns (pentru Livelord):

Da.mi-am închipuit. Acolo oamenii sunt mai pudici. La noi mai au un pic si o fac pe strada...hehe

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Roxxy95):

Pacat ca esti inca junior si nu putem discuta prin mesaje. Mi-ar fi placut da dialoghez cu tine, pari o fata noncomformista si fara prejudecati. Sau de ce nu pe messinger.

| Livelord a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Mai mult rosu, corbule smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea pe turnul Eiffel - aia da romanticism laughing

| Quassaar a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Corbule, degeaba ești "senior". Daca vrei sa primești mesaje de la toți membrii nu trebuie decât sa bifezi aceasta opțiune in contul tau. Greu cu tehnica asta!