| Aurelpeace a întrebat:

Care sunt gesturile impresionante făcute de baieti, care ajung la sufletul unei fete

Răspuns Câştigător
| GoldenKing a răspuns:

Prin vorbe.Ii arati ca tii la ea. Ocazional ii mai e o floare, un cadou ceva de ziua ei, dar la suflet prin vorbe ii ajungi.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca esti frumos de ce trebuie sa o impresionezi, nu o imprsioneaza deja fizicul tau? cum chimia aia sta in fizic o floare e timp pierdut, faza cum sa fi cuminte, bun alte vrajeli sunt de bagat in freindzone un alfa nu impresioneaza pe nimeni, el insati e un lucru de admirat, pana acolo e drum lung esti un beta provider de pui intrebarii de astea

| Fretus a răspuns:

Nu sunt gesturi ma trebuie sa vorbesti cu o fata ca sa ajungi al suflet. Daca ti se pare ca ceilalti baieti fac gesturi si cuceresc unele fete visezi cu ochii deschisi, viata nu este asa simpla.

| LalaPupici a răspuns:

O îmbrățișare, o floare, vorbe dulci (dar nu perversiuni, ex:printesa mea), îmbrățișării, sărut pe frunte și răbdare. ❤❤

| LalaPupici a răspuns:

O floare, vorbe dulci ( dar nu perversiuni, ex :printesa mea ), îmbrățișării, sărut pe frunte, să îi iei mana în mana ta, răbdare, sa o prinzi de talie, sărut dulce și scurt, un ursuleț de plus, mesaje frumoase și sincere etc.