| Rodriguez1995 a întrebat:

Câte femei din 10 credeți că ar accepta o partidă scurtă de sex cu un bărbat, pentru um miliard de lei?

14 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

10 din 10.
Aia care nu accepta e damblagie la cap clar, adica cum sa nu accepti pentru 200 de milioane de euro!

| aXy99 a răspuns:

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de scurta? Ca 10.30 am programare la salon.happy

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte scurta, doar ca trebuie sa negociem pretul mai intai rolling on the floor

| Kiwibibilă a răspuns:

Un miliard de lei vechi nu sunt mare lucru, deci nu. Dar dacă de referim la un miliard de mei noi, wtf 100/10.

| Shimozukushiki a răspuns:

Întrebarea asta e pusă la mișto?

| DaniAdrian a răspuns:

Toate plus restul

| ASMA14 a răspuns:

Femeile usoare sigur.Dar nu cred ca un barbat intreg la cap ar platii atatia bani pentru o bucata de p***a.

| Rodriguez1995 explică (pentru ASMA14):

Mda. Tu de exemplu, dacă ai avea ocazia să întâlnești un tip care e dispus să te plătească cu 3 mii de euro ca să faci sex cu el, ai accepta?

| ASMA14 a răspuns (pentru Rodriguez1995):

Nu..nu ma vand pe bani. Daca e sa o faci o faci din dragoste sau placere nu pentru bani

| GuUumitza a răspuns:

Eu nu as accepta, deci incepem de la 9/10 laughing

| ambanidemaenerveaza a răspuns:

Intreab o pe maica ta

| AlexMusat a răspuns:

Eu sunt sigur ca 11 din cele 10 ar vrea asta