| dani_3483 a întrebat:

Cateodata imi vine sa ma ating in zona intima si odata mi-am bagat tot degetul dar nu m-a durut. atunci eram pe stop si nu stiu daca mai sunt virgina. am simtit o placere si nu m-a durut deloc cand mi-am bagat degetul dar in acelasi timp imi curgea sange si nu stiu daca mai sunt virgina. vreau sa stiu daca mai sunt sau nu. funda

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Virgina, moral vorbind, esti si vei fi pana in momentul in care vei avea un contact intim cu o persoana.
Fizic, poti verifica daca stai in sezut, cu picioarele desfacute, cu o oglinda intre picioare, pozitionata asfel incat sa-ti poti vedea intrarea in vagin. Daca stii ce trebuie sa vezi, o sa afli daca mai ai sau nu himenul intact. Poti cauta pe net niste imagini ca sa stii ce si cum.

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

O Doamne
Scarbesti lumea fatooo
straight face

| gigiro a răspuns:

Interesant! Ce alte curiozitati mai ai? Eu zic sa le incerci pe toate.Nici macar nu ai nevoie de baieti. Ce importanta mai are daca esti sau nu virgina din moment ce nu mai esti pura in constiinta?

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Inca esti virgina, si sangele e de la menstruatie.

O seara placuta!happy

| GuessWho a răspuns:

Nu se stie. din cate stiu te poti dezvirgina si cu degetu, si dintr-o cadere mai periculoasa.

| Douapunccteunics a răspuns:

Esti virgina o data ce tiai bagat doar un degethappy
Asta se numeste masturbație.
Stai calma:d

| roxydulkica a răspuns:

Da, mai esti virgina deoarece tot ce ai facut tu se numeste masturbare. De acel sange nu stiu ce sa zic.

| Anonim_5618 a răspuns:

"atunci eram pe stop"
scarboslaughing)