| DAAAAAAAAAA a întrebat:

Ce caracter au baietii din zodia taur?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intelegatori dar mai trag cate o minciuna

| matrixismyname a răspuns:

Ca taur, pot sa confirm intelegator, sincer si zgarcit. Restul, cel putin pe mine nu ma caracterizeaza laughing

| Picasso a răspuns:

Naspa, mai buni sunt berbecii blushing

| DAAAAAAAAAA explică (pentru Picasso):

Modeeest

| Picasso a răspuns (pentru DAAAAAAAAAA):

tongue, ma bucur ca iti plac blushing

| kyliejenner a răspuns:

Foarte puternic

| CaSiHai a răspuns:

Isterici si putin ciudati

| Vidacu69 a răspuns:

Pai eu sunt in zodia taur asa ca o sa iti spun cum sunt eu laughing. Pai eu sunt destul de intelegator, putin timid cu oamenii mai in varsta decat mine, sgarcit nu, nu sunt si asa pentru partea negativa sunt foarte nervos cateoadata, sau "explodez" de furie dintr-o data laughing. Da ma pot abtine usor si ma pot calma usor, cam asta sunt eu in zodia taur.Tu cum esti?

| Robi673547 a răspuns:

Intelegatori, sinceri/amabili ( aici depinde si de educatie. ), timizi ( nu toti ), iubitori, zgarciti...