| nevermind3322 a întrebat:

Ce credeți despre circumcizie?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

O mutilare inutilă în peste 99% dintre cazuri.

| neutrino a răspuns:

Nimic special, fiecare cu religia si pasarica sa.

| minrest a răspuns:

Ce sa cred despre circumcizie, odata ce nu sunt nici evreu, nici musulman? Nu cred nimic.E o cerinta rituala la evrei si musulmani, si atat.

| TheAce a răspuns:

E o traditie pana la urma. A plecat insa de la ideea de igienizare, fiind considerata o solutie igienica prin definitie. ramane o alegere, la mai toata lumea (e cumva ''obligatoriu'' la iudaici).

| StalkerSoul a răspuns:

Nu stiu nu agreez asta, cum sa mergi tot timpul cu ea. "decalotata"?laughing