| anonim_4396 a întrebat:

Ce este sexul? rog seriozitate si vreau detalii amanuntite big grin

18 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Razi de cei ce iti vor raspunde!
razi de cei ce iti vor raspunde!
de ce faci asta?
daca nu stii ce inseamna sexul iti spun eu: sexul inseamna sa te duci in mijlocul strazii si sa incepi sa canti tareeeeee
ma crezi?
pot sa fiu si eu putin cersetoare? imi dai funda? ca doar ti-am zis adevarul si sincer
(pentru restul: nu cer funda de obicei si sunt anti "imi dai funda", sper ca ati inteles aluzia)

| MasterYoda a răspuns:

O activitate recreationala, sau un sport cum iti place tie ca suna mai bine

| ȚiganTranspirat a răspuns:

Sex e când băiatul își baga **** in **** femeii.Dar e de mai multe feluri.Cel de care ți-am spus e sexul normal.Mai este si cel anal si cel oral.

| drhotzu a răspuns:

OK!
SEXUL este ceva minunat, este un lucru impartit intre 2 persoane care se bla bla bla bla bla!
sexul e sex!
uite cateva definitii ale sexului si cum mai este denumit el in lumea "practicanta"
A AVEA UN CONTACT SEXUAL( cand un barbat face sex cu ofemeie):
a aterizat la punct fix, a bate untul, a-și băga cuponul în fabrică, a o băga, a băga măgaru-n grajd / salamu-n traistă, a băga pe ăla micu’ la serviciu, a băga pe moșu-n beci, a băga ratonul la veveriță, a buli, a cădea la așternut, a călări, a călca, a ciocăni, a cobzări, a cordi, a se culca, a curăța coșul, a i-o da, a da cosor, a da (pe cineva) cu cracii-n sus, a da cu lipici / cu sacâz, a da cu osul, a da de-a dura, a da gaură, a se da huța, a se da în bărci / ghioc, a o da în bijboc / vată, a da la buci / pipi, a da la vâsle, a-i da cuiva pilaf, a descânta, a escalada, a face, a face huța-huța, a formata, a frige, a ***, a găuri, a injecta, a i-o înfige, a împunge cu cornu’, a încăleca, a înșuruba, a întinde, a înțepa, a lovi în creastă (pe cineva), a lua, a lua (pe cineva) în toroipan, a mârli, a naviga în strâmtoarea Dardanele, a pârli, a pompa, a poseda, a pritoci, a i-o propti (cuiva), a i-o pune, a pune dop, a i-o pune în ghioc, a i-o pune (cuiva) între mustăți, a pune toroipanul (pe cineva), a rade, a răsturna cu roțile-n sus, a răzui prapurele (cuiva), a regula, a remaia ochiul, a sări coarda, a scăpăra, a-i tăbăci (cuiva) pielea, a-i sparge (cuiva) ghiocul, a tăvăli, a tivi, a trage un clei, a trage (cuiva) clopote, a trage în cosor / în țeapă, a-i trage (cuiva) la poartă, a trage pe făcăleț, a o trage sub coadă (cuiva), a trage un tighel, a trece Gibraltarul, a trosni, a umple, a vaccina.
cand o femeie face sex cu un barbat:

A AVEA UN CONTACT SEXUAL (d. femei, cu un bărbat) a bate untul, a bubui banana, a se buli, a cădea la așternut, a se ciocăni, a se cobzări, a se cordi, a se culca, a se da de-a dura, a se da huța, a se da în bărci, a-și da în coapse, a o da la umplut, a-și da lâna la scărmănat, a se da umplută, a face, a face huța-huța, a se formata, a se frige, a se ***, a se injecta, a se întinde, a juca popice, a lua măsuri și greutăți, a o lua în buci, a o lua între picioare, a o lua sub coadă, a se pârli, a pica la așternut, a se poști, a se priponi în făcăleț, a se pune capră, a se regula, a remaia ochiul, a sări coarda, a scăpăra, a sta, a sta cloșcă, a zgudui lapții cuiva.
si la homosexuali:
a se arde în bulan / creț / semering, a se buli, a face bragă / contorul, a intra prin dos / prin spate, a se pune capră, a rupe fundul (cuiva), a o trage la cercul maro.

| simonafrumoasa a răspuns:

Uita-te la niste situri cu filme-am xxx si vei afla. adica uitate la siteuri porno. sa nu zici la nimeni ca eu te-am indrumat. pana la urma tot trebuia sa afli. dar vezi ca astia de pe TPU rad adeseori de multi. ai grija ce faci! PUP! PA PA! bafta oh go on

| Domiinic a răspuns:

SEX - Totalitatea caracteristicilor morfologice si fiziologice care deosebesc animalele si plantelein doua categorii distincte, masculi si femele.

| Artegor a răspuns:

Sexul reprezinta pe de-o parte litera aia M/F din buletin, mai poate reprezenta modul in care au aparut unii pe lume, un prilej de distractie mai poate fi...nu vreau funda, dar raspunde-mi si mie la o intrebare: cum se face ca ai tai te-au lasat singur(a) in fata computerului?

| cmihai98 a răspuns:

Doamne ce intrebare! cum ce sa fie inseamna ca te-ai cuplat cu cineva si faci dragoste sau altii o iau ca pe o aventura de o noapte! si ata nu ca si intretinerea unui copil cum este normal!

| cmihai98 a răspuns:

Dar de ce ai intrebat asta
ai facut si you?

| cmihai98 a răspuns:

Stii cati ani ai tu cred ca ai vreo 11 sau 12 poate 13? nu

| anonima01 a răspuns (pentru cmihai98):

Da ce tu nu ai mai mult de 14 la sigur.

| cmihai98 a răspuns (pentru anonima01):

Si ce te intereseaza!

| andre99 a răspuns (pentru cmihai98):

Auzi.daca nu vrei sa raspunzi nu te mai uita la intrebare si gata..nu te pune nimeni sa comentezi

| anonima01 a răspuns (pentru cmihai98):

In niciun caz :-P.

| andre99 a răspuns (pentru anonima01):

In niciun caz ce?

| cmihai98 a răspuns (pentru andre99):

Ia lasa-ma in pace du-te DRQ
ca nu-s asa prost sa pun o intrebare ca asta! tu mai mult de 13 ani nu ai sigur! iti zic eu

| cmihai98 a răspuns (pentru anonima01):

Si ce iti pasa tie cati ani am eu decat proasta aia da-o DRQ

| andre99 a răspuns:

Hai ma zicemi si mieee! plzz! dau funditabig grin