| Crinutza123 a întrebat:

Ce fac daca prietenul meu imi baga limba in gura? Eu cand o bag nu stiu cum mi-o trage tare dar eu nu pot ca el.Nu stiu ce sa fac ajutati-ma. spuneti-mi eu ce ar trebui sa fac daca el imi baga limba in gura?

Răspuns Câştigător
| NOname0917 a răspuns:

Acelasi lucru e ceva super misto

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prinde-i mișcarea și-l execuți!
Aveți grijă de voi.
Pa, pa.

| ŞtefanaTCK a răspuns:

Se numeste sarut frantuzesc si nu e nici o crima ca el face asa ceva.
Ce ar trebui tu sa faci?
Doar ceea ce te face sa te simti confortabil. Daca nu vrei sa ''bagi si tu limba in gura lui'' atunci pur si simplu nu face asta.

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Il pupi peste tot

| Alexandra800 a răspuns:

Da cum spuneau si ceilalti da intr-adevar se numeste sarut frantuzesc si numultora le place daca te incomodeaza ar trebui sa ii spui!