| Crinutza123 a întrebat:

Ce fac daca prietenul meu imi baga limba in gura? Eu cand o bag nu stiu cum mi-o trage tare dar eu nu pot ca el.Nu stiu ce sa fac ajutati-ma. spuneti-mi eu ce ar trebui sa fac daca el imi baga limba in gura?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Ando1dul a răspuns:

Da ce-i asa greu sa saruti cu limba laughing baga-i limba in gura si jucati-va cu ele. FUNDOI?

| dragos9234 a răspuns:

Musca-l
.

| IncorrectUsername a răspuns:

Bagai-o bagai-olaughing

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

DAca asa mult il iubest pupal peste tot si spunel ca il iubesti acolo unde te pupa daca te musca limba nu muca ci fi romantica numai pupai pe gura si pe obraz.

| daNN2000 a răspuns:

Ar trebui sa te spanzuri!

| Cutareasca a răspuns:

Ba, multe mi-a fost dat sa vad la viata mea, dar pe bune. Voi nu stiti ce sa faceti cu viata voastra? In curand o sa ajungeti: "Ăăăă... iubi e peste mine in pat, ce ar trebui sa fac?" Nu vreau sa fiu rautacioasa dar pe bune?! Pe bune ma, un sarut, linge-l si tu. Ioii Maica, oare pre vremuri cine ii mai invata pe copii sa sarute?!

| mandaa a răspuns:

Serios acum... Ce intrebare este asta?
In fine, daca el iti baga limba in gura adica te saruta faci si tu la fel, doamne!