| ღKittyღ a întrebat:

Ce inseamna pentru voi a flirta?

7 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

A flirta= a socializa rolling on the floor
eu un mod de a discuta, de a cunoaste, de a te distra cu persoane cunoscute sau necunoscute de sex opushee hee
eu ador sa flirtez laughing) cine nu adora rolling on the floor...

| madalicious a răspuns:

A discuta, pana la niste chestii ceva mai intime. Dar nimic mai mult. happy

| Roxy a răspuns:

Pai... un zambet dragut, o privire mai altfel pentru acel baiat decat pentru celelate persoane, zambete pe furis, o conversatie cu multe intelesuri:X.

| smooth a răspuns:

Firta nu stiu dar filtra e ceva prea frumos...happy

| denisa_4752 a răspuns:

Hei.in primul rand am impresia ca nu ai scris corecthee hee cred ca te referi la "a flirta" ceea ce inseamna atunci cand stai de vb cu cineva care iti place...la vrajeala genbig grin

| GeorgeRadu a răspuns:

"Flirta" ai vrut sa zici. Asa cum multi stiu dar se pare ca tu nu, inseamna a te baga in discutie cu o persoana. A te da la ea flirtezi cu ea vrei s-o cunosti... pana ajungi la numar de telefon/id de mess. alea aleahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te dai la cineva si sa ajungi sa fii impreuna si sa va sarutati/./