| anonim_4396 a întrebat:

thinking Cum ati reactiona daca o fata s-ar da la voi straight face. Ati flirta cu ea sau?

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Eu sunt fata dar am vazut d'astea la viata mea. laughing

Din cate am vazut, unii baieti pun pe primul loc, aspectul. Daca fata e frumoasa, de ce ar rata ocazia de a flirta cu ea, mai ales ca si ea isi doreste? Altii pun pe primul loc, inteligenta. Si altii, amandoua.
Daca nu iti place de ea, spune-i sa plece, dar nu asa direct, ia-o cat de cat pe ocolite.

| superDezastrul a răspuns:

Pai depinde. daca stiu ca am o rel serioasa cu altcineva nu as da importanta.dar daca sunt singur iti dai seama ca nu mai pierd timpul.bafta

| Ady_9137 a răspuns:

Sincer depinde ce fata[presupun ca esti baiat]
Daca iti place si tie de ea fugi tare ca nu te mananca ^_^
Si daca iti place oarecum incearca sa fii prieten cu ea ca nu strica sa ai prieteni
sper ca te'am ajutat