| crystynaradu a întrebat:

Ce inseamna sex oral ?

13 răspunsuri:
| bogdan74688 a răspuns:

Chiar daca poate ma repet, sexul oral are diferite denumiri in limbajul general sau de strada ( precum "****", "felatie" s. a. )
sexul oral, oricum ar fi numit el, nu este decat contactul dintre gura unui partener, cu organele sexuale ale celuilalt partener ( penis / vagin ) happy

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Hmmm...Na`am idee thinking
Ai chef de caterinca ha?

| secret_2599 a răspuns:

Adica. o fata suge oraganul genital al barbatului pentru ca barbatul sa se simta "super"

Ma supar pe tine daca nu imi dai fundita si m`ai facut sa spun asta! A fost un mare efort pentru mine!

Sper ca ai inteles.

| noktambul a răspuns:

Adica atunci cand partenerii doar discuta despre sex si nu trec si la treaba laughing

| REDSQ a răspuns:

Sex oral se deosebeste de sexul in scris. Proba orala e doar o minciuna pusa sa excite partenerii sa se intreaca in cunostinte generale. Sex o ora la viteza cu Fernando, pe sistem, se stiewinking Ca sa mai descretim fruntile celor ocupati sa dea lectii despre Sexul Oral laughing

| ՀԷՑ a răspuns:

Sexul oral este o activitate sexuala care implica contactul dintre gura si organele sexuale. Stimularea organelor genitale cu ajutorul gurii. Este practicat atat in cuplurile heterosexuale cat si in cuplurile homosexuale. In cazul stimularii penisului actul sexual oral se numeste felatie. In cazul stimularii vulvei actul sexual oral se numeste cunnilingus. In cazul stimularii anusului actul sexual oral se numeste analingus.

Fundita?batting eyelashes

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Telul tau in viata!

| Shery a răspuns:

Lent asa, dureaza cam in jur de o ora! laughing

| smileforme a răspuns:

Sex oral? ar trebui sa stii, sunt convinsa ca auzi expresii gen "baga-mi-as... in gura ta " big grin sexul oral e atunci cand fata suge penisul baiatului.winking

| DarkGirl a răspuns:

Sa sugi si sa dai limbi in zonele intime

| optimistul a răspuns:

Atingerea in zonele intime la ambele gene cu partea bucala ( a da linbi in p... la fete sau a suge sau a line p... la baieti Fundita?

| carina4amya a răspuns:

Sexul oral inseamna atunci cand fata suge, sau linge, penisul unui baiat... fundita? Daca mai facut sa zyk asta.pelasw

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe netbig grin