| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna sex oral? FUNDA

16 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Cand vorbesti despre sex cu cineva faci sex oral cu el

| Nuvăsufăr a răspuns:

Să zicem doar că o sătrebuiască să te speli pe faţă după.

| GicaGheorghe a răspuns:

Pai sex oral cum sa tio zic mai nevulgar insemna cand tu iti pagini penisul in gura ei si ea inepe sa su** si insemna si cand iti da cu limba in anus laughing

| andrey96 a răspuns:

Sexul oral e atunci cand folosesti gura...De obicei baiatul ii aplica penisul in gura fetei.Un preludiu sexual

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Du-te la un preot. Bagă capul sub sutană şi o să afli.

| intensivemania a răspuns:

Preludiu sexual. un act de perveniune bine meritat laughing

| nikoVIP a răspuns:

Fetele sug penisulhappy iar baietii isi folosesc limba in zona ta intima happy sper ca ai inteles

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da si tu un serch pe google! in ce lume traiesti?

| javiga a răspuns:

Sa linga penisul

| Ida_Luca_1977 a răspuns:

Sex=fata suge penisul baiatului

| Zahar_Fara_1993 a răspuns:

Pai da sa nu fie neclarlaughing)
iti bagi "bijuteria in gura ei" si ea la fellaughing)
deci te-am lamurit sau nulaughing?

| Alle8D a răspuns:

Bhay si un copil de 12 ani stie oh go on

| GhioTe a răspuns:

rolling on the floor nu sti nici atat laughing... Cati ani ai 12? Asta spune multe rolling on the floor Cand o sa mai cresti o sa iti zicem si ce inseamna sex oral rolling on the floor...

| GhioTe a răspuns:

Baiete se vede ca ai 11-12... cand o sa cresti o sa afli cu timpul... :-si mai bine nu postai rolling on the floor