| mariaalexa02 a întrebat:

Ce inseamna sex oral? plz

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul oral este al cel sex in care organele genitale sunt exercitate cu gura (penis, vagin, testicule)

9 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Sexul oral este atunci cand o femeie suge sau un barbat linge. adica femeia suge pla si barbatul pasarica la femeie.

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Adica sa ii iei organele genitale ale partenerului in gurawinking

| Gabryel123 a răspuns:

Sexul oral este cand : o fata ii suge penisul unui baiat, sau cand un baiat ii da limbi unei fete in vagin.

| Iho a răspuns:

Sexul oral este acel tip de sex în care organele sexuale sunt excitate cu gura

Felația este atunci când organul genital bărbătesc (penisul) este introdus în gura partenerului/partenerei

Cunnilingusul (sexul oral aplicat la femeie) are loc atunci când bărbatul/femeia își mișcă limba pe labii, clitoris și în interiorul vaginului partenerei

Mai generalizat, sexul oral este orice interacțiune a cavității bucale a bărbatului sau a femeii cu un organ/obiect erotic

| Fartie a răspuns (pentru Iho):

Foarte buna explicatie doar ca problema este alta, cum te astepti sa inteleaga el, care nu stie ce e sexul oral, sa stie ce e felatia etc :p

Răspuns utilizator avertizat
| ChelioSsS a răspuns:

Pai daca esti fata atunnci... pune pasta de dinti oral B pe un vibrator si baga-l in gura

| FecioaraMaria4u a răspuns:

Sexul oral e ceva un soi de Pufuletzi.

| Gbriela a răspuns:

Sexsul oral insemna cind introduci penisul in gurabig grinbig grin