| angel_5499 a întrebat:

Cine imi spune ce inseamna sex oral?

Răspuns Câştigător
| BecauseOfYou a răspuns:

laughing... pai cel mai pe scurt a suge p**a

5 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Sexul oral se refera la stimularea organelor genitale cu gura.

| lolly a răspuns:

Pot sa iti spun ca este o perversitate. Nu face parte din Sexul (Make a baby; X ) Se practica cu gurita.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

E ca si cum te-ai spala pe dinti dar nu cu periuta ci cu maciuca tongue

| W1z4rd a răspuns:

Sex oral= contactul dintre organele genitale ale unui partener si cavitatea bucala(gura)celuilalt.

| Niakit a răspuns:

Daca nu stii ce inseamna, atunci esti mic/mica, si deci nu trebuie sa stii laughing. mai bine vezi-tide copilaria ta, pentru ca astfel de lucruri chiar nu ar trebui sa te preocupe :]