| baby123 a întrebat:

Ce inseamna un baiat golan adica cum e el fata de alti? big grin fundita+vot :X

Răspuns Câştigător
| IngridGenDăăăă a răspuns:

Adica el injura, uneori fumeaza si bea, nu are un vocabular foarte vast, scuipa, se ia uneori la bataie cu toti si asculta in general muzica de cartier sau rapp. Sper ca te am ajutat. Funda?

7 răspunsuri:
| Viviluka a răspuns:

Saraca sper sa nu ai vreun prieten din asta straight face.E foarte rau.

| maradi3 a răspuns:

Un baiat golan e ala la care viseaza doar bagaboandele...tu fiind fata cuminte(nu?)vei tinde inspre prieteni normali! Sau esti baiat si vrei sa te "golanesti"? Ca din poza ta nu-mi dau seama care esti tu...

| baby123 explică:

Sunt fata tongue

| ema_9499 a răspuns:

Un baiat golan inseamna a fi superior la ceilalti baieti, a fi golan inseamna ca ii comanda pe altii din jurul lui, inseamna a fi cunoscut de toti, daca vei avea un iubit golan nimeni nu se va lua de tine...

| Bummmbummm a răspuns:

Un "golan" este superior celorlalti baieti, este respectat, comanda celor din jurul lui, este cunoscut, isi permite sa faca tot ceea ce vrea(sa bea, sa fumueze sa aiba scandaluri diverse etc etc). des se intampla ca baietii gen "golani" sa si bata joc de fete sa jigneasca si sa vorbeasca urat. daca ai noroc si dai peste un golan care sa stie sa si respecte norocul tau:*

| L1Laviii a răspuns:

Un baiat golan are mai multe definiti, una dintre ele find : Gen bad boy cu renume si isi va punea mai presus mandria si renumele mai sus de cat orice inclusiv tu
A doua fin : gen alcolic, injura, batausi...
A treia : care isi bate joc de fete. umba cu mai multe pune mana in locuri mai intime (ma refer in locurile intime ale fetelor)
Si c-am atata sper ca ti-am fost de folos big grin fundita pls; x

| BitzaScandall a răspuns:

Eu unu sunt golan nu-mi place scoala de loc fumez beau.bat daca e nevoie dar nu sunt agresiv cu prietenii mei dar iti zic de acum sa nu ai pr golan fata mea. ca nu sti in ce te bagi