| HunkMan a întrebat:

Ce le excita pe fete? >:

17 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Strauss

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

El dinero hombre, como que?

| CristianPreda a răspuns:

Banii laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Banii

| RAY a răspuns:

Ambele sexe se excita cand vad un fizic frumos care sa fie beta adica un barbat inalt frumos, musculos etc multe isi dorescasa un barbat pentru o aventura, cand vb de relati unul bogat, serios etc

| mihai69 a răspuns:

Un portofel plin. Foarte puține rezistă...

| RAY a răspuns (pentru mihai69):

Mihai asta e clar de fapt e si dovedit stiintific,uite rezultaul femeile sunt materialiste din pubct de vedere al evolutiei umane,femeia vrea banii, hrana iar masclul sex in scimbul hranei oferite acesta prostitutie o numesc uni se numeste relati, fiecare are interes, motivatie asta e clar, cand spui asta si explica de ce

| Heys a răspuns (pentru RAY):

Nu este adevat ce spui, toate femeile vor sex, un barbat pe care sa se baze, cu o personalitate admirabila(care sa se potriveasca cu a or), vor sa fie iubite.
In al doilea rand toate, subliniez toate femeile au o nevoie, pot sune disperata de stabilitate.Si cu in zia de astazi din ce in ce mai putini barbati pot oferi acest lucru unei femei prin propria sa prezenta aceasta alege stabilitatea financiara, deoarece barbatul(pamapalau) cu bani poate sa ii ofere stabilitate prin resuresle sale, iar ea si-o poate trage cu cine doreste si poate avea o viata sexuala activa.

| RAY a răspuns (pentru Heys):

Tu macar ai citit ce am scris eu? eu am scris acolo ca pentru o aventura o femeie ar vrea unu hot iar pentru o relatie un barbat cu finante

| OnuOnulică a răspuns:

Matematica le excită.

| NameHarris a răspuns:

Sa le areti portofelu plin intr-un Audi sau BMW.....etc

| JohnnyWylde a răspuns:

Glumele seci si obiceiurile tampite big grin

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

O _)_ aratoasa

| 2Low a răspuns:

Banii,interiorul de piele si culoarea mahonului.

| MarianDeluise a răspuns:

Trezitul de Dimineata le excitawinking

| HunkMan explică:

Are 15 ani

| mihai69 a răspuns (pentru HunkMan):

Cu atât mai mult! E vârsta când vor să aibă de toate. I le poți oferi? A ta e!