| PriNcEoFRoMaNiA a întrebat:

Fetelor va plac baieti cu penisul mare?

25 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Le placeeeee

| MioaraParalescu a răspuns:

Le place da nu recunoscwinking

| memonelxd a răspuns:

Le mai place si shaorma cu detoate fara ceapa... nu mai pune intrebari stupidehappy k?

| LolaLollita a răspuns:

De cele mai multe ori e mult mai important capul pe care il folosesc pentru a gandi. Niciodata o fata care se respecta nu va avea acesta ca un criteriu pentru a-si alege partenerul intr-o relatie.

| Valutzzzu a răspuns (pentru LolaLollita):

Depinde de fata!

| LolaLollita a răspuns (pentru Valutzzzu):

Ai dreptatehappy

| Valutzzzu a răspuns (pentru LolaLollita):

Si acum sincer, tu ce preferi?

| LolaLollita a răspuns (pentru Valutzzzu):

Am prieten si acest criteriu nu a contat delochappy mai mult de atat nu am de ce sa zichappy

| Valutzzzu a răspuns (pentru LolaLollita):

Inteles!

| Vix999 a răspuns:

Logic.
Desi e oarecum irelevant ...ca doar nu intrebi omu de la primele intalniri ce marime poarta la chiloti.
Plus ca mai conteaza si tehnica si atractia...mult prea multe lucruri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e mare si e tare le place la domnisoare rolling on the floor)

| Ivaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Se refera la chimie si nu la anatomie ia sa vedem cine stie...laughing)))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ivaaa):

rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e mic, intra tot. daca e mare, iti iei cat trebuie.care e problema? trebuie sa iasa pe gura? ori ce? sant cai, elefanti, magari.incercati.marfa este.si daca se termina mai aducem.

| Ycu a răspuns:

Din poza ta reiese ca te pisi pe tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Valutzzzu a răspuns:

Sa vedem ce raspunsuri dau fetele! fetelor dati raspunsuri sincere.

| DyaLove a răspuns:

Daca n`au nimic in cap degeaba il au mare.winking

| Julyanne a răspuns:

NU! Insa vreau sa nu mai pui intrebari asa de idioate.

| Omniscient27 a răspuns:

Manânci calule ovaz? cred ca mediu vor laughing sau mare.mic nu

| Omniscient27 a răspuns:

Si înca ceva.; degeaba i-l ai mare...ca sa ajunga acolo fata trebuie sa ai alte calitati...nu i-l prezinti direct laughing)

| Ivaaa a răspuns:

NE place ne placelaughing) glm depinde care doresc sa abie multi km in elelaughing

| Msadjsafsdgfdsfdss a răspuns:

Tu ce crezi?

| KidaK a răspuns:

Tu pui intrebari de-astea la 11 ani? rolling on the floor
OMG!