| ioanatomi a întrebat:

Ce parere aveti despre muscaturile facute de partener.Pe gat, sani piept si in zonele mai intime? de ce credeti ca le place barbatilor sa le faca?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu doar barbatilor le place sa le faca. Eu am avut o prietena care ma tot musca (destul de tare) desi ii spusesem in mod repetat ca nu imi place deloc chestia asta. De ce le place? Poate din sadism, poate din nevoia de a-si marca teritoriul...sau poate altceva. happy

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am intalnit femei carora le place asta. Sunt fel si fel de oameni.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

De foame! Gatesti prost. Funda.

| Seducatorul a răspuns:

Musca-ma si tu pe mine! laughing)

| Mussette a răspuns:

Daca iti place, accepta

| adeluna a răspuns:

E o chestie evolutiva, de marcare a teritoriului. Poti sa o interpretezi si mai metaforic - dorinta de contopire, etc, etc. But baiscally e o chestiune teritoriala

| AndyAlex533 a răspuns:

Salutare!
Păi. unii oameni aşa se excită, prin muscături, prin mangaieri, prin fel si fel de chestii.
Dar dacă ambii parteneri acceptă aceste gesturi 'Dăi Bice!'
Dacă ţi-am fost de folos nu ezita să-mi dai o fundă!

| Hakuouki a răspuns (pentru AndyAlex533):

Si daca iti da o muscatura in loc de funda?
Unora le face placere, pe unii ii excita, pentru altii e un impuls sau o joaca, trebuie doar sa fie reciproca parerea despre aceste "actiuni".