| Aimerul a întrebat:

Ce pot sa-i spun unei fete cand imi cere parerea mea despre ea?

12 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Faci ceea ce-ti cere, nu refuza niciodata o fata!

| AnnY98 a răspuns:

Ii spui ce parere ai...
frumoasa, de treaba, tupeista, ciudata, alea alea...
bafta!

| Sociopat a răspuns:

"Draga, mai putin cu blablabla si mai mult cu -imiti zgomotul pe care il faci cand te ineci cu ceva-."

| vocea a răspuns:

Este simplu, ii spui ce crezi sau ii spui ce vrea sa auda depinde de tine succes

| Mussette a răspuns:

Ce simti tu. Cum e ea. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori, ne cunoastem mai bine prin cei de langa noi, ne descoperim propriile defecte si chiar calitati, iar faptul ca esti intrebat, bucura-te ca esti luat in seama.

Nu intepreta asta ca si cum s-ar fi indragostit de tine, asa procedeaza de obicei unele fete cu amicii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ce sa-i spui? Parerea despre ma-sa si despre ceea ce a facut Hitler cu evreiistraight face
Pusca mea, ti-a cerut sa-ti zici parerea, atunci spune-i parerea. Sau nici macar de atat nu esti in stare?

| sori88 a răspuns:

Minte-o frumos...

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Spune-i adevarul. Daca ti-a cerut asta spune-i ce crezi despre ea.

| methodmen a răspuns:

Spune-i ca e o persoana agreabila si ca i-ti face ziua mai buna cand o revezi

| simonacreata a răspuns:

Asta chiar de parerea ta despre ea depinde. daca o simpatizezi, ii poti spune asta, ca o consideri o persoana draguta, simpatica, interesanta, cu simtul umorului sau alte calitati care ies in evidenta. nu trebuie sa iti fie jena sa faci complimente unei fete. atat timp cat esti baiat finut vei fi considerat politicos, si de ce nu, dragut.
daca o fata pe care nu o agreezi iti cere parerea despre ea, este bine sa fi diplomat. ii poti zice ca e o persoana ok, de treaba, chestii generale care nu sugerezeaza urme de simpatie sau antipatie.
daca iti place de o fata, este imposibil sa nu iti placa zambetul ei, deci ii poti spune ca iti place zambetul ei.
succes!

| DrLove24 a răspuns:

Simplu: intotdeauna spune-i ceea ce vrea sa auda!