| riveepo a întrebat:

Ce poti face daca iubita ta face sexting cu altii barbati?

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa te alaturi

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Cel mai bun raspuns de-aici laughing! Respect!

| darrio2007 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Bravo! Un raspuns excelent!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru darrio2007):

Mersi frate, respect

| RAY a răspuns:

Castiga bine?

| Violleta2022 a răspuns:

Nimic! Iti cauti alta iubita! happy

Daca nu ti-ai dat seama pana acum, iubita asta a ta care face sex cu alti barbati este o prostituata, de aceea face sex cu mai multi barbati.

| LordCristobal a răspuns:

Păi automat sa te despărți de ea.
De ce sa sexting când deja are un partener?

| Rux04 a răspuns:

Bună. Eu te sfătuiesc să te desparți de ea. Dacă te-ar fi iubit nu ar fi făcut așa ceva.

| AIeXxX a răspuns:

Simplu. Dacă vrei să continui relația cu ea, (în ciuda faptului că deja te-a înșelat), ii spui că nu-ți place că face sexting cu alți bărbați. În cel mai bun caz își va cere scuze, și tu o vei crede că nu va mai face. Dar slabe șanse.
Mai bine cauta-ți o fată în viața reală și lasă naiba sextingul.

| MariannN20 a răspuns:

Pai zic ca ar trebui sa numai fie iubita ta daca face lucruri de genu, zic sa te desparti de ea si sa nu mai ai de a face nimic cu ea