| CristiB93 a întrebat:

Ce sa fac? dupa ce am spus unei fete ca o iubesc ea m-a refuzat si a zis ca ma place doar ca amic si a mai spus ca nu crede ca ma va placea vreodata mai mult ca prieten ce credeti ca ar trebui sa fac sa o uit sa sa nu mai vb cu ea sau sa incerc sa o cuceresc daca da cum?

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa o uiti sau sa nu mai vorbesti cu ea
sunt de parere ca ar trebui sa ii devii un prieten din ce in ce mai bun
si inca ceva sa nu ii mai dai de inteles ca o mai mai placi sunt sigura 100% ca va incerca sa te priveasca si altfel si isi va da seama ca sunteti perfecti amandoi (ca si cuplu)winking
deci sfatul meu este sa te comporti ca pana acum (pentru alte intrebari imi poti da un mesaj)winking

5 răspunsuri:
| FesCuDungi a răspuns:

Daca tu esti convins de faptul ca o iubesti lupta pentru ea! nu renunta, arata-i ca e adevarat!

| Ekkaterinna a răspuns:

Uit-o. Ramaneti prieteni si asta e. Fetelor nu le place cand baietii nu inteleg ce inseamna "Nu". Nu merita sa-ti pierzi timpul.

| Anoooooonim a răspuns:

Raceste relatia o vreme, mai multa vreme. Va veti maturiza, veti uita tot si intr-o seara de club o imbeti si totul vine de la sine laughing. Eu asa as fi facut!

| Slifer a răspuns:

Frate trec si eu prin acest moment, chiar acum daca vrei sa iti spun parerea mea ma contactezi, fetele indeosebi sunt mai neatente la virsta asta frageda si nu observa dragostea adevarata happy

| Crysty91 a răspuns:

Pai avand in vedere ca i-ai spus ca o iubesti, bravowinking, ar trebui sa ii cam arati asta nu doar prin a spune ca o iubesti, sa fi un pic mai atasat de ea, apoi dupa ceva timp devino rece, ai sa vezi ca daca nu o sa aiba cu cine o sa ii lipseasca compania ta si sper sa ajunga sa te iubeasca si ea, multa baftawinking