| Markusfrtt a întrebat:

Ce sa fac sa nu mai fiu atasat asa de mult de o fata? A trecut mai bine de un an si tot atasat de ea sunt. Am fost indragostit si dee alta fata, si mi-a trecut. Nu mai sunt atasat deloc de ea. Dar de ce de fata de care m-am indragostit mai bine de 1 an, inca mai sunt atasat de ea? Vreau sa nu mai fiu atasat de ea deloc. Uneori simt ca ma doare sufletu. Chiar va rog sa ma ajutati. Deci?

1 răspuns:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Niciodata sa nu ii permitii unei jigodi ordinare sa isi bata joc de tine, uitate la tine ce penibil esti. trebuie sa lucrezi la increderea in sine cu atitiudinea asta nu vei atrage veci fetele, fetele vor bad boy$$$$ cu atitudine aroganta si care manifesta indiferenta, sa le vezi atunci cum dau din coada si vin cu balele in 4 labe la tine, javre ordinare. asa ca prietene apucat si lucreza la increderea de sine vei ave numai de castigat