| Markusfrtt a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai fiu atasat asa de mult de o fata? Problema e ca suntem si amici. La inceput m-am indragostit de ea, apoi mi-am propus sa o uit, stiind ca nu va fi nimic intre noi. Apoi peste cateva luni, m-am indragostit de o alta fata, dar mi-a trecut repede. Iar acum dupa aproape 1 an si ceva, maa simt atasat de ea. La inceput am crezut ca o sa-mi treaca, dar uite ca nu s-a intamplat. Nu simt cum ca as fi indragostit de ea, dar... Sincer nici nu stiu cum sa zic. Chestia e ca parca o consider fata perfecta.Nici eu nu stiu macar ce simt sad. Deci, ce sfat imi dati?

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa nu te mai atasezi asa usor pentru ca vei avea numai de pierdut, cu cat esti mai nepasator cu atat este mai castigat! prin nepasare atragi fetewinking

| corbulalbrosu a răspuns:

Dragoste la prima vedere.Nu scapi usor de asa ceva. Poate persista uneori ani de zile. Marturiseste-i sentimentele tale fata de ea.Ea stie ca existi?

Răspuns utilizator avertizat