| Markusfrtt a întrebat:

Ce sa fac sa nu mai fiu atasat asa de mult de o fata? A trecut mai bine de un an si tot atasat de ea sunt. Am fost indragostit si dee alta fata, si mi-a trecut. Nu mai sunt atasat deloc de ea. Dar de ce de fata de care m-am indragostit mai bine de 1 an, inca mai sunt atasat de ea? Vreau sa nu mai fiu atasat de ea deloc. Uneori simt ca ma doare sufletu. Chiar va rog sa ma ajutati.

8 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Baga-te pe fir si fiti iubiti. Apoi vezi cum merge treaba. Va interzice careva sa nu fiti iubiti?!

| LiviuBz93 a răspuns:

Ocupa-te mai intens de un lucru care iti face placere si nu te mai gandi la ea big grin.Pe lumea asta sunt mai multe fete decat baieti! Iti vei gasi jumatatea nu dispera! Gandeste te ca acum un prost impinge de o usa pe care scrie trage! big grin

| lauraaaaaaaa33 a răspuns:

Daca nu te superi, te pot intreba cum o cheama te rog?

| Markusfrtt explică (pentru lauraaaaaaaa33):

Maria. Dar nu cred ca ajuta laughing))

| lauraaaaaaaa33 a răspuns:

Ce cls esti?

| Markusfrtt explică (pentru lauraaaaaaaa33):

Clasa a-10-a. Dar de ce atatea intrebari?

| Olteanu04 a răspuns:

Helău! Tipule, tu chiar ai dat de dragoste fără să sapi prea adânc! Asta înseamnă iubire, să nu poți să trăiești fără acea persoană, să vrei să o strângi în brațe și să nu-i mai dai drumul. Acum depinde și de vârsta ta... Prietenele pe care le-ai avut tu înainte au fost ca un fumător de pipă stinsă, adică care nu s-au semnat în viața ta. Ascultă la mine, ea e tipa, ea e aleasa! Spune-mi motivul pentru care v-ați certat, poate te pot ajuta. Dacă e ceva de genu' : nu ai pătrățele, bani sau e cu altcineva înseamnă că nu simte la fel pentru tine și va trebui să trăiești cu ideea, viața ta fiind neplăcută. Unii au noroc, alții nu. Multă baftă, omule!

| Markusfrtt explică (pentru Olteanu04):

Ti-am lasat un mesaj